Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Transport Motocykli + Ocena Stanu Motocykla


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item886279451_transp...nach_stanu.htmlTransport motocykli , skuterów , quadów .Oferuję pomoc przy oględzinach i ocenie stanu motocykli .Posiadam duże doświadczenie .Znajdę wady sprzętu , ślady po naprawach , nieoryginalnych częściach itp .Jeżeli nie posiadasz dużej wiedzy o motocyklach to zakup na własna rękę może zakończyć się tragedią .Możesz kupić motocykl powypadkowy , zreanimowany do stanu odpicowania na sprzedaż .Sprzedający często używają w opisach motocykli pojęć "IGŁA" "NÓWKA" itp .W rzeczywistości stan motocykli może BARDZO odbiegać od opisów sprzedawców.Mogę ci pomóc odróżnić ziarno od plew i oszczędzić ci wielu kłopotów .Przewóz samochodem dostawczym , blaszakiem , w środku .Przy większej ilości motocykli - transport na lawecie .Nie mam ograniczeń , mogę przywieźć twój motocykl w każde miejsce Polski i Europy.Solidne mocowanie i bezpieczny transport bez uszkodzeń .Koszt transportu - 1 zł / km ( płatne w obydwie strony )Masz jakieś pytanie ? - kontakt do mnie poniż[email protected]!!! NIE DORADZAM NA PODSTAWIE ZDJĘĆ PRZESYŁANYCH NA E-MAIL !!!!!! TYLKO PODCZAS ZLECENIA USŁUGI TRANSPORTOWEJ !!!post-497-1263610095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekaw co kiedy na miejscu okaże się co innego?????Rozumiem że silnika nikt nie będzie rozbierał aleee?????????Co do transportu motocykli , kładów , skuterów i innych to nie żeby konkurować, ale w tej sprawie ja równierz mogę pomóc. Dysponuję busem z najazdami i całą resztąpotrzebną do fachowego i bezpiecznego transportu motocykli, oraz przyczepą strikte pod kłady i motocykle.Jeżeli zaś mowa o sprawdzeniu stanu to ,wiem coś na ten temat i doradzić oraz sprawdzić zawsze mogę , lecz ostateczna decyzja należy do kupującego, więc pieniędzy za to nie biorę.KONTAKT DO MNIE; GG- 11374461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dokonca sie z toba zgodze ze ceny sa nie na polskie realia. dam Ci przyklad na samochodzie. gdy sprzedawalem audia a3 to gosc przyjechal po nia z wawy pociagiem wczesniej umawiajac sobie serwis audi w kato. pojechalismy tam i chlopaki tak przeczepali mi auto ze bylem w szoku ze tak dokladnie to robia. wystawili stosowne pismo na temat autka i wystawili fakture na 250zl??? czy to wedlug Ciebie duzo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dokonca sie z toba zgodze ze ceny sa nie na polskie realia. dam Ci przyklad na samochodzie. gdy sprzedawalem audia a3 to gosc przyjechal po nia z wawy pociagiem wczesniej umawiajac sobie serwis audi w kato. pojechalismy tam i chlopaki tak przeczepali mi auto ze bylem w szoku ze tak dokladnie to robia. wystawili stosowne pismo na temat autka i wystawili fakture na 250zl??? czy to wedlug Ciebie duzo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas dalby ten 1000zl z ucalowaniem reki ,jakby (po fakcie) okazalo sie ze kupil zlom. Nie jest to malo ale jezeli kupije maszne za min 30 tys, to osobiscie za taka pieczatke jestem w stanie zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci jako ciekawostke że osobiście za oględziny w serwisie zapłaciłem 50 zł , dokładnie takie o jakich napisałeś i nie słyszałem żeby ktoś brał wiecej niż 100 zł .Ale to jest mało ważne bardziej interesuje mnie jak taki zakup w praktyce wygłąda czyli przypuśćmy znajduje ogłoszenie w niemczech i co teraz umawiamy sie na miejscu ty oglądasz motor pakujemy go i jedziemy do polski ( liczysz kilometry do polski i z powrotem do niemiec ? ) czy masz inny plan ? Bo jeśli dobrze zrozumiałem sam wolisz nie szukać motocykla ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle, ze jak ktos by kupowal szpeja gdzies w poblizu i kilka dni wczesniej rzucil na forum haslo, ze jest zielony (jak ja np.) i chce kupic szpeja. To pewnie pare osob by sie zglosilo, ktore o sprzetach maja pojecie i by pojechali oblukali, doradzili za przyslowiowa flaszke ;) a jesli gdzies dalej to za jakies koszta paliwa czy cos takiego mysle,ze sie nie myle albo raczej mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.