Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WooeReMka - 2010 - Nowy termin: 18-20 czerwca 2010r.!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie schodzić defQ, ale tyrać !!Gdzieś trza na tą "góre żarcia" i "ocean trunków" zarobić !! Rachunek jest prosty - dwa dni na przodku = dzień na zlocie
W sumie nawet o tym nie pomyśleliśmy ale idea zajefajna Dawno się tak nie ubawiłem
to ja chce byc sztygarem w takim ukladzie
DefQ - Sztygar zostłą już wybrany poza konkurencją Zgdnij kto nim został Oczywiści z powodu nadmiaru obowiązków na zlocie możemy się dogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarzu jak wygląda z noclegami... w sensie można jakiś pokoik wynająć i po ile taka przyjemność
W sprawie noclegów proszę o kontakt najlepiej na maila: [email protected] lub pod nr tel.: +48 668 533 353 od kiwetnia
Ja tez sie melduję z tą kopalnią to mnie ciekawi pofedrujemy se razem
WYCIECZKA DO KOPALNIWchodzimy jako grupa zorganizowana, która nie może liczyć więcej niż 25osóbCałego zlotu pod ziemię nie damy rady przeniść dlatego w zależności od ilości chętnych osób wycieczkę proponuję zorganizować w dwóch terminach:22.05.2010r. - w przypadku dużej ilości chętnych osób podczas parady ok 12.45 na Pl. Krakowskim organizuje się grupa osób która wcześniej się zapisze i jedzie zwiedzać kopalnię, później wraca na zlot ok godz. 16.0023.05.2010r. - wycieczka rusza prosto z terenu zlotu ok. godz.12.00 do kopalni - jadą również osoby które wcześniej się zapisały. Po zwiedzeniu kopalni można wrócić na teren zlotu aby się spakować lub wykonać to wcześniej i tam się już rozjechać. Podczas zwiedzania motocykle będą pilnowane.Zwiedzamy koplanie GUIDO Zabrze na poziomie 320mCzas samego zwiedzania 2hWycieczka organizowana dla osób, które zapisały się wcześniej Zgłoszenia przyjmuje Młody również najlepiej na maila: [email protected]lub pod nr tel: +48 609 172 058.Z wycieczką związana jest opłata dodatkowa 25zł/os. Zapisy do 15.05.2010r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym zlocie dwa lata temu ostatnio padało więc sobie podarowałem, no cena chyba z 15 zł do 30 zł wzrosła więc sobie też darowałem ale teraz na pewno będę.
Informacyjnie: Ceny od 2008 roku sa takie same :) a kapel z roku na rok przybywa:)2008 - 8kapel rockowych2009 - 10kapel rockowych2010 - 12kapel rockowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.