Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Targi, Warszawa 19 Ii 2010 R.


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjad z Bydgoszczy, sobota 6:00, wypieki na twarzy zchładzała poranna mgła, dojazd do warszawy i ździwienie, że tak mało korków (dziękuję kolegom z AUDI na blachach CB za pomoc). Zainstalowanie samochodu na parkingu uzbrojenie sprzętu foto i wideo, zakupienie biletów i hajda na targi...Na wejściu zaatakowany przez BMW GS1200 Adwenture i powalony wzbudzoną miłością mojej małżonki do KTM 990! (to kobitka ma oko). Targi chyba skromniejsze od ubiegłorocznych, nie było Kawasaki (chciałem usiąść na GTR 1400). Duże stoiska BMW, SUZUKI. Honda pokazała nówkę 1200 turystyk ze 180 KM. BRZYDAL Brak włoskich maszyn! Może trzeba jechać do Turynu, ale to w styczniu. Sporo jak zwukle koreańskich i chińskich tanich sprzętów, ale to dobrze bo młodzieży sporo, tatusiowie 4 letnie pociech już wciskali za kierownicę, więc trzeba mieć jakąś alternatywe do skomplikowanych, bezawaryjnych japońskich, niemieckich, angielskich i włoskich maszyn. A właśnie było włoskie Piaggio z pojemnościami od 50 do 300 cmm. Na stoisku suzuki wygrałem konkurs dziś pytanie, dziś odpowiedz. Otrzymałem nagrodę, koszulkę, super czapeczkę i sporo innych gadżetów. Oczywiście najwięcej dziewczyn też na stoisku Suzuki inne stoiska też dysponowały fajnymi hostessami...http://files.myopera.com/romans47/albums/2190391/T3312.jpgreszta tu galeria romanS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.