Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo o co chodzi - zorganizowanie MotoMikołajek dla dzieci z Zagłębiowskich Domów Dziecka Odsyłam do tematu gdzie prowadzimy jak narazie dyskusję co i jak ale mam nadzieję że na dniach będziemy działać ! ZAGŁĘBIACY DO DZIEŁA http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry481157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do moderatorów !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jest to nabijanie liczby postów... ale zalezy mi na tym aby IM wyszło... więc wklejam tu to co napisałam w ICH Dziale Przejażdżki No i z powodu Was nie mogę prosić moderatorów o usunięcie tematu http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...t=0#entry470325 No to skoro ktoś tu mnie "upoważnił " do wypowiedzi na ten temat - zaczynam : z uwagi na fakt ,że nie spełnicie wymaganego przez Urzędy i Komendę Policaj czasu na złożenie odpowiednich pism po odpowiednie pozwolenia skupcie się teraz na : 1. w każdym mieście zróbcie zbiórkę do 10-u osób ( tylko 10-kami możecie jeździć bez POZWOLENIA - no ale to przecież wiecie ) 2. ustalcie kto co robi - najlepiej : jeden pisze posty w imieniu innych ( szczegolnie na ten fakt uczulam - ciągle musicie być na bieżąco wszyscy o wszystkim ) , jeden dzwoni do poszczególnej Placówki Opiekuńczej , jeden zbiera PEWNIAKÓW na obstawienie 10-ki która zbiera się w danym mieście ( nie właźcie sobie w " paradę " i w jednym mieście niech działa jedna 10-ka )3. każdy kto co może niech załatwia " co łaska " po znajomych ,rodzinie itp - czyli co kto może niech da - czy ciuchy ,czy przybory szkolne ,czy zabawki ,czy słodycze ,owoce itp - czyli ile Wam uda się zabrać na motory 4. kasę możecie zbierać tylko do "kasku " wśród tej 10-ki i kupcie na przykład w Tesco słodycze itp ( najlepiej zrobić zbiórkę na parkingu Tesco czy innego marketu 6-ego grudnia np .o godz. 10.00 - zdążycie się zebrać - zebrać kasę , kupić towar - no i spokojnie ruszycie do poszczególnych Placówek Opiekuńczych...) P.S. Jeśli to "ogarniecie " w ten sposób ( a WIERZĘ ,że ogarniecie ) - na drugi rok śmiało będziemy mogli współorganizować nie dość , że Mikołaje ( może z czasem Akcja Mikołaje na Moto -Śląsk " będzie oznaczać CAŁY Śląsk ...)... ale nawet Dzień Dziecka na całym Śląsku... może z czasem tak jak " Orkiestra świątecznej Pomocy " - połączymy się z wszystkimi Mikołajami w kraju... w jedną WIELKĄ Akcję MOTOMIKOŁAJÓW ( bez ograniczeń na tylko motory ,czy skutery , czy quady... ) No to do dzieła Kochani - i czekam na Organizatorów poszczególnych 10-ek z poszczególnych miast Tylko BŁAGAM - w razie wątpliwości i pytań -DZWOŃCIE do mnie - tel. 513 676 199 -tylko dzwońcie -bo z powodu częstych awarii prądu w sezonie jesienno zimowym na mojej dzielnicy -jestem pozbawiona kontaktu poprzez komp No i mam wiele jeszcze spraw z naszą Akcją - i nie tylko Akcją - ,że raczej jestem poza domem przez większą część dnia Jeszcze jedno - Kochani trzeci rok z rzędu wybieram się do DD w Bytomiu z opłatkiem w Wigilię... tylko z opłatkiem... bo ten gest najbardziej w tym dniu przemawia ,że naprawdę jesteśmy z nimi... choć tak naprawdę chciałoby się ich zabrać do siebie ... Jeśli jesteście baaaardzo blisko DD czy innej Placówki Opiekuńczej - idźcie do nich w Wigilię... nie wszystkie dzieci w tym dniu mają szczęście być poza DD... Lewa w górę kochani motomaniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa to zdecydować które placówki odwiedzamy i co chcą dostać dzieci na mikołaja, prezydenta można odwiedzić ale po co? chyba żeby dostać poparcie bo kasy nie dostaniemy napewno łatają dziury i nic nie mają, można też jeśli zatwierdzimy domy dziecka z sosnowca podejść do prezydenta sosnowca pochwalić się poparciem prezydenta dąbrowy i wtedy na przyszły rok na imprezę dzień dziecka kasę dostaniemy, w tym roku sosnowiec goły a przedewszystkim zatwierdźmy osobę odpowiedzialną za akcję spotkajmy się razem z wszystkimi chętnymi do organizacji i uzgadniajmy szybko skąd i ile kasy czy prezentów mamy bo czasu bardzo mało. No i przejdźmy na ten wątek w zlotach bo naprawdę zrobi się bałagan. Niech ten kto dowodzi wyśle na priv numer telefonu albo wiadomość gdzie się spotykamy i do dzieła.Co do jazdy możemy jeździć 10-tkami różnymi drogami a cel będzie jeden i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z prezydentem trafny ale sądzę że jest na to już za mało czasu Kolejna rzecz iż nie damy rady odwiedzić wszystkich domów dziecka - nie ma się co ukrywać, nie zbierzemy takiej ilości kasy. Myślę że nawet paczka ze słodyczami dla każdego dzieciaka i rundka na motocyklu go ucieszy bo na jakieś super prezenty będzie ciężko uzbierać pieniędzy. Dzisiaj popołudniu wykonane zostaną telefony jaki charakter jest tych placówek z podanego przeze mnie spisu. Wczoraj jak się dowiadywałem to typowy Dom Dziecka jest w Sarnowie (pow. będziński).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłam, podzwoniłam i czego się dowiedziałam..DOM DZIECKA Sarnów, wiejska 104 około 70 wychowanków, z czego około 10 w wieku 8> lat.. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza‎Jasna 29, Dąbrowa Górnicza‎ - 32 261 12 76‎Kategoria: Dom dzieckaDuże dzieci 7-18 lat.Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 4‎Koszalińska 51, Sosnowiec‎ - 32 263 96 71‎Kategoria: Dom dzieckaPubliczny Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy‎Krzywa 2, Sosnowiec‎ - 32 266 46 66‎Kategoria: Dom dzieckaNie dodzwoniłam się..Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 3‎Szczecińska 11, Sosnowiec‎ - 32 291 74 86‎Kategoria: Dom dzieckaDOM MAŁEGO DZIECKA !!! dzieci od 3m-cy do 5 lat.około 30 wychowanków.Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 1‎majora Jana Piwnika-Ponurego 9, Sosnowiec‎ - 32 291 19 30‎Kategoria: Dom dzieckaCentrum Opiekuńczo-Wychowawcze Pomocy Dziecku i Rodzinie‎Sucha 21, Sosnowiec‎ - 32 785 46 00‎Brak odpowiedzi.. Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 2‎Sucha 21, Sosnowiec‎ - 32 291 22 14‎Kategoria: Dom dzieckaBrak konkretnych informacji..Babka powiedziała, żeby dzwonić w tygodniu, bo ona nie może mi nawet powedziec ilu wychowanków mają...Będę dzwonić jeszcze w poniedziałek, ale zastanówmy się, która placówka byłaby najlepsza.??A odnośnie prezentów to dla mnie Mikołaj łączy się tylko i wyłącznie z reklamówą słodyczy koło łóżka Zobaczymy ilu nas się zbierze, bo jak myślałam, to około 20-25 pln na paczkę dla dziecka już jest fajnie Jakieś cukierki , czapka mikołajowa Zresztą, sami wiecie co dostawaliście na Mikołaja koło łóżka ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKZainteresowanie jest małe bo mało kto teraz na forum wchodzi bo już się rzadko na śmiganie umawia. Porozsyłajcie do znajomych z Zagłębia wieść że będzie najprawdopodobniej zbiórka kasy na prezenty dla dzieciaków. Boban - masz pewnie spore kontakty do wszystkich co na terminal przyjeżdżają ;) Mogę z Adrianną zająć się stroną organizacyjną, zbiórką kasy i innymi rzeczami jak będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki jak co jesem i chętny do pomocy, z tego co wiem chłopaki z Draco byli na początku września, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i mówili coś o mikołaju może chętnie się dołączą, teraz mam na 14 do roboty ale w przyszłym tyg mogę pomóc podzwonić i pojeździć.oczywiście się z iwoną dorzucimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Koszalinskiej w Sosnowcu. Maja 24 wychowanków od 4do 17 latNiebawem bedę miał liste co by dzieciaki chcialy dostac. Jutro bede rozmawiał z Prezesem MotoSosnowiec Tomkiem Trojanowskim, który miedzy innymi był głównym organizatorem Wyscigó na górce na Środuli. mysle ze Tomek tez zorganizuje spora grupe chłopaków na moto i quadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Brosikiem obiecaliśmy się tym zająć.A uzbieramy kasy na więcej niż jeden Dom dziecka w ogóle?Wydaje mi się, że na pierwszy raz wystarczy nam jeden, a jak rozkręcimy - to o ile w ogóle - to na Dzień Dziecka można uderzać w więcej miejsc.Co do spotkania dogadamy się,póki co musimy wybrać placówkę i zebrać ludzi.dajcie znać znajomym, musimy wiedzieć na czym stoimy.jesli pojedziemy do Sarnowa - potrzebujemy kasy na ok 70ro dzieci.Jesli na Koszalińską(SC) to 24...Zbierzmy się najpierw, a nie idźmy dalej bez początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Brosikiem obiecaliśmy się tym zająć.A uzbieramy kasy na więcej niż jeden Dom dziecka w ogóle?Wydaje mi się, że na pierwszy raz wystarczy nam jeden, a jak rozkręcimy - to o ile w ogóle - to na Dzień Dziecka można uderzać w więcej miejsc.Co do spotkania dogadamy się,póki co musimy wybrać placówkę i zebrać ludzi.dajcie znać znajomym, musimy wiedzieć na czym stoimy.jesli pojedziemy do Sarnowa - potrzebujemy kasy na ok 70ro dzieci.Jesli na Koszalińską(SC) to 24...Zbierzmy się najpierw, a nie idźmy dalej bez początku.
No to czekamy na szczegóły i gdzie kase trza dostarczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie na które przyjadą i tak Ci co najwięcej się w temacie udzielają. A w dodatku każdemu inny termin pasuje więc proponuje poprostu tu podjąć decyzję który Dom Dziecka bo na wszystkie kasy napewno nie uzbieramy. Sarnów ? Sosnowiec ? Numer konta na które gromadzone będą pieniądze możemy podać odrazu ale zadecydujmy to co napisałem powyżej. Martwi mnie zerowe praktycznie zainteresowanie tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.