Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotomikoŁaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Co tu pisać więcej Było rewelacyjnie!! Fotki i materiały mówią same za siebie.. Widok przeszczęśliwych dzieciaków po prostu bezcenny.. Moc wrażeń.. Za rok bankowo będzie nas jeszcze więcej.. We Wrocławiu naszą brać motocyklową potwornie zlał deszcz.. Współczujemy.. Zniechęciło to na pewno wiele osób do udziału.. My mieliśmy sporo szczęścia - pogoda nam dopisała.. Wszystko się udało Cudnie że możemy się spotkać i zrobić coś fajnego razem.. Dzięki za cudną akcję (a zwłaszcza jak napisano powyżej ) przede wszystkim za chęci.. I za to że nie zostaje to na etapie planów Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow dominika niezłe słowa:)jeszcze jeden aspekt:) chlopaki "puszeczki - subaro-lancerocholicy" tak sie zaangazowali ,że juz nawiązali kontakt z "naszym" domem dziecka!sami zobaczcie...http://subaru.pl/forum/viewtopic.php?p=970923#970923to jeszcze jeden dowód na to ,że wielu ludziom jednak sie chce... i dzieki takim wrazeniom pozytywnych chce sie zyc - przynajmniej mnie...smieje sie i napisalam gabrysi wychowawczyni ze zMOTOryzowani pozytywnie - stoją za wami murem:)wiem ze chlopaki chca stworzyc taka baze danych chętnych do pomocy takiej fizycznej:) tzn. jak sie cos "zawali" w domu dziecka i beda potrzebowali pomocy w róznych dziedzinach to wtedy mogą wybrac nr telefonu osoby ktora zadeklarowala pomoc! mysle ze i wielu z was sie przylaczy:) bede sledzila temat i napewno dam znac! czasami tak malo potrzeba a zbudowac mozna tak wiele...pozdrawiammonia!ps. dominika ustalilam z radziem z tryton tattoo ze zorganizujemy (tzn. ja logistycznie bo z talentem plastycznym u mnie krucho hihihi)taki dzien plastyczny dzieciakom! tzn. jakis body painting lub ty podobne zajecia:) jak bedziesz miala czas i ochote to mam nadzieje wesprzerz nas swoim talentem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wprawdzie już napomknęłam o tym ale...jeszcze raz...luknijcie w temat "Dzień Dziecka " - na Moto-Śląsk" w dziale Działalność Forum Do lutego czekam aby jak najwięcej ludzi poznało się z tą propozycją - wierzę ,że zrozumiecie moje intencje i spróbujemy... jak ? -to już pomyślcie do lutego - cały luty planuję na dyskusje i propozycje - w marcu już zaczynam latać z pismami... Zrobić to i tak zrobimy -poparcie mamy w najważniejszych miejscach odgórnych więc idę po bandzie na całego.. tylko pytanie jak ? gdzie ? i kto będzie z nami współpracował ?... Za współorganizatorów odpowiedzialnych za dany teren byliby ludzie już działający w Akcjach MotoMikołajów - macie doświadczenie - i jesteście operatywni - oczywiście zachęcam z innych terenów nie objętych Akcją MotoMikołajów a gdzie są DD do przemyślenia sprawy i propozycji ...i do dyskusji w lutym i szybkiej decyzji współpracy od marca...P.S. Przy okazji : Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku P.S.2 Przy okazji - mając już parę lat kontakt z DD w Bytomiu mogę Wam podpowiedzieć jak jeszcze im pomóc- ogłaszajcie wszem i wobec ,że odbierzecie od każdego każdą rzecz potrzebną dzieciakom - czy to ubrania - czy to książki ,czy pomoce naukowe ( przeważnie dzieciaki nie mają stałego kontaktu z netem wiec nie mogą korzystać z wiedzy encyklopedycznej neta),lektury ,gry ,czy nawet inne rzeczy nawet dla niemowlaków czy dorosłych ( często podopieczni ,którzy opuścili DD a zaczynają "nowe" życie potrzebują dosłownie wszystkiego- u nas jest Stowarzyszenie " Nie jesteś sam " gdzie ludzie oddają wszystko co im zbywa -nawet meble i AGD-więc pośredniczy się między nimi i potrzebującymi ). U mnie w domu czasami jest trudno poruszać przez te rzeczy co mi ludzie zniosą albo co "skombinuję " na "zamówienie"- ale jak się to zawiezie to aż serce skacze gdy się widzi radość tych podopiecznych. Pogadajcie z hurtowniami farb - czy wytwórniami farb -oni mają czasami "tańsze " rzeczy ,które nie idą już na sklep więc może "odpuszczą" za darmoche do DD Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.