Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motomikołake - Pszczyna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Gratki Kochani Nawet nie wiedziałam o Waszej Akcji i jestem mile zaskoczona P.S.Aniu i reszta - luknijcie w temat "Dzień Dziecka " - na Moto-Śląsk" w dziale Działalność Forum Do lutego czekam aby jak najwięcej ludzi poznało się z tą propozycją - wierzę ,że zrozumiecie moje intencje i spróbujemy... jak ? -to już pomyślcie do lutego - cały luty planuję na dyskusje i propozycje - w marcu już zaczynam latać z pismami... Zrobić to i tak zrobimy -poparcie mamy w najważniejszych miejscach odgórnych więc idę po bandzie na całego.. tylko pytanie jak ? gdzie ? i kto będzie z nami współpracował ?... Za współorganizatorów odpowiedzialnych za dany teren byliby ludzie już działający w Akcjach MotoMikołajów - macie doświadczenie - i jesteście operatywni - oczywiście zachęcam z innych terenów nie objętych Akcją MotoMikołajów a gdzie są DD do przemyślenia sprawy i propozycji ...i do dyskusji w lutym i szybkiej decyzji współpracy od marca...P.S. 2 Przy okazji : Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku P.S.3 Miałam awarię i prądu i kompa - jeszcze przed Mikołajem -więc nie było mnie za dużo na Forum - teraz dopiero nadrabiam "zaległości" i... takie sobie moje przemyślenia ... wspominając niektóre mądre wypowiedzi w różnych tematach... 1. internet jest wspaniałą rzeczą i wspaniałym narzędziem komunikacji i organizacji -szczególnie na odległość - więc pokażmy ,że potrafimy to mądrze wykorzystać2. Forum jest do dyskusji ludzi zainteresowanych danym tematem więc "olewajcie" wypowiedzi nie wnoszące korzyści dla danego tematu a próbujących "skłócić " grono dyskutujących i ponieważ jest ogólnodostępne więc mając na uwadze "dobrą opinię" nie tylko wypowiadających się ale i samego Forum - olewajcie ich tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.