Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motozaspa


Rekomendowane odpowiedzi

Grudzień według wielu ludzi to koniec sezonu i raczej nie czas na zloty, ale nie dla nas motocyklistów w których tli się iskierka chęci spotkania się i obgadania gdzieby tu się spotkać i wspólnie polatać, ewentualnie podsumować sezon, ale kto by tak robił przecież sezon trwa cały rok Chyba najwyższy czas dać info na forum o tej imprezce Jako organizatorka tej imprezy chciałabym was serdecznie na nia zaprosić. Miomo iż impreza odbywa się pierwszy raz mam nadzieje, że wpadniecie i bedziecie się dobrze bawić.Kiedy: 4 grudnia 2009Start: 19:00Miejsce: PUB KORBA, ul. Złota 1, Katowice ( www.pubkorba.prv.pl - na tej stronce można obejrzec lokal)Plan imprezy:19:30 - koncert zespołu Rockomotiv (zwycięzcy 7. Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla "Ku przestrodze")po 21:00 - konkursy, licytacja kasku NZIpo 23:00 - strepteasWlot: 10 złSPONSORZY IMPREZY:- BROOMBASTIC- N'JOY MOTO- SKUTERDLACIEBIE.PL- BOOSTER TRIUMPH- MOTOGRAFIKI ELIZA FLASZEWSKA- STUDIO DRAG- MOTOHYBRIDPATRONAT MEDIALNY:ŚCIGACZ.PLMODOWO.PLMETAL CENTERW razie jakich kolwiek pytań prosze kierować przez PW lub przez posty załączone do tego tematu, ewentualnie dzwonić pod 694-362-483Pozdrawiam Agnieszka Dodatkowo poniżej załączam informacje o licytowanym kasku ufundowanego przez N'JOY MOTOVitesse II rozmiar MSKORUPA: karbonowo-kompozytowa wysokiej klasy o wadze 1350g.SZYBA: termo formowalna [nie wtryskiwana i tp.] z opatentowany systemem MIST RETARDANTÂŽ oraz ANTI FOG jest gwarancją bezpiecznego i komfortowego użytkowania . Szyba dodatkowo wyposażona jest w zamek dociskający dzięki któremu minimalizujemy hałas.ZAPIĘCIE: mikrometryczne pozwalające bez większego problemu dopasować siłę zapięcia do aktualnych warunków [jazda w lub bez kominiarki].WYŚCIÓŁKA: najwyższej klasy z opatentowanym systemem OUTLASTÂŽ, najwyższej jakości tworzywo zapewniające komfort termiczny głowy jeźdźca w gorące i zimne dni. Innymi słowy w zależności od warunków chłodzi bądź ogrzewa głowę bikera.WENTYLACJA: najbardziej rozbudowany w klasie system wentylacji, 5 wlotów + kanał tylny gwarantujący wręcz idealną cyrkulację powietrza. Dodatkowo każdy z pięciu wlotów posiada kilkustopniową regulację dopływu strumienie powietrza.BLENDA PRZECIWSŁONECZNA: wysokiej klasy szybki z możliwością wymiany na różny stopień przyciemnienia , całość z systemem one push intuicyjne uruchamianie kciukiem bez konieczności szukania przycisku po całej powierzchni skorupy.INNE: wyjmowane cheekpady GP-1 [osłony policzków], dyfuzor nosowy.CENA KATALOGOWA: 1430 złotychpost-8591-1257528089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas imprezy będzie można wygrać kubek z grafika Elizy Flaszewskiej (Motografiki.pl) - dziewczyna ta ma talent. Ponadto jej prace można zakupić w Broombastic.pla tu link do koszulki z jej pracą:http://www.broombastic.pl/product.php?id_product=209Podczas imprezy czeka na was również wiele innych nagród np. plecak na kask, prenumerata gazety studio drag, rabat 30% na zakupy w MOTOHYBRID w Zabrzu, kubki koszulki, kominiarki i inne.post-8591-1258883243.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieruna, malinka dziękuje :*jakby co to możecie mnie znaleźć też na www.motografiki.pl ale dawno nie dodawałam tam żadnych nowych moto bo trwa konkurs na modowo.pl pt. motografiki elizy. poszukajcie kto zainteresowany. wiec nie moge zmieniac zawartosci galerii bo zafalszowalabym wyniki konkursu. hehe. dodam nowe moto po 10 grudniapozdrawiamdo zobaczenia na motozaspie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że to nie po 6-ym grudnia Cóż duchem będę z Wami ale co się odwlecze -to nie uciecze Za to wierzę ,że po zobaczę Was wszystkich na Parkingu CH "Tesco " w Bytomiu Superowskiej zabawy Maduś nie "licz " tak bo się nie doliczysz z niewyspania Pozdro Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej załączam informacje o licytowanym kasku ufundowanego przez N'JOY MOTOCENA KATALOGOWA: 1430 złotych
jako że brak gdziekolwiek zapisu odnośnie celu licytacji kasku pozwolę sobie jako fundator na doprecyzowanie tej kwestji. wg. ustaleń środki z licytacji mają zostać przekazane bądź to na motocykl ratunkowy w rybniku bądź na dofinansowanie prezentów mikołajowych dla dzieci z domu dziecka. Liczę na motonitów którzy lubią kolor biały-perła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka impreza przednia tylko koniec do bani ci ktorzy byli wiedza co wydarzylo sie po polnocy ale tak jak mowie impra spoko pomysl dobry i kupe dobrej roboty zrobione by bylo jak bylo dzieki i pozdrowionka
Co z tym końcem?Gdzie fotki?
Maypless jak jesteś taki mądry i zaczynasz to dokończ i napisz co ci się podobało, a co nie. Przez takie slowa stawiassz moją imprezę w złym świetle. Poza tym była to pierwsza edycja imprezy i za rok będzie o wiele lepsza bo wiem jakie błędy popełniłam i wiem co poprawić.A po 24, poszło o motocykl od Polewa, bo odpalono go bez jego wiedzy, no że chyba ja o czymś nie wiem.A fotki w najbliższym czasie.I zapraszam za rok na imprezę 4.12.2010 tych co byli zadowoleni tym co się niepodobało, żeby się przekonali że niektóre rzeczy idzie poprawić i tych co nie byli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maypless jak jesteś taki mądry i zaczynasz to dokończ i napisz co ci się podobało, a co nie. Przez takie slowa stawiassz moją imprezę w złym świetle. Poza tym była to pierwsza edycja imprezy i za rok będzie o wiele lepsza bo wiem jakie błędy popełniłam i wiem co poprawić.A po 24, poszło o motocykl od Polewa, bo odpalono go bez jego wiedzy, no że chyba ja o czymś nie wiem.A fotki w najbliższym czasie.I zapraszam za rok na imprezę 4.12.2010 tych co byli zadowoleni tym co się niepodobało, żeby się przekonali że niektóre rzeczy idzie poprawić i tych co nie byli.
chyba ze wizyta szacownego klubu byla atrakcja wymyslona przez ciebie jezeli tak to gratulacje ale osobiscie twierdze uparcie ze impreza byla udana pozatym w tak doborowym towarzystwie masz szanse rozwinac temat a mozeby tak cos wczesna wiosna/ /? a i przepraszam jezeli cie urazilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze wizyta szacownego klubu byla atrakcja wymyslona przez ciebie jezeli tak to gratulacje ale osobiscie twierdze uparcie ze impreza byla udana pozatym w tak doborowym towarzystwie masz szanse rozwinac temat a mozeby tak cos wczesna wiosna/ /? a i przepraszam jezeli cie urazilem
Maypless ja hellsów nie zaprosiłam na imprezę, po prostu wpadli. Nic do nich osobiście nie mam, ale jakby robili mi burde na imprezie to na pewno bym im nie popuściła i zrobiła wojne nie ważąc na to ilu członków liczy ich klub. Poza tym przybycie jakiegokolwiek klubu nie jest żadną atrakcją.A pomysł na wiosne świetnie, ale gdzieby tu się wciś?? No bo, wiesz są ważniejsze zloty niż imprezy organizowane przeze mnie. Chciałabym również podziękować Polewowi za uzyczenie klubu i za małą pomoc z zespołem i wszystkim sponsorom którzy zdecydowali się wspomóc imprezę Poza tym w sierpniu będe organizować kolejny raz Motoognisko w Cieszynie, ale się zastanawiam nadal nad tym czy robić z tego otwartą imprezę czy pozostawić zamkniętą jak była.fotki załącze jutro do tematu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maypless ja hellsów nie zaprosiłam na imprezę, po prostu wpadli. Nic do nich osobiście nie mam, ale jakby robili mi burde na imprezie to na pewno bym im nie popuściła i zrobiła wojne nie ważąc na to ilu członków liczy ich klub. Poza tym przybycie jakiegokolwiek klubu nie jest żadną atrakcją.A pomysł na wiosne świetnie, ale gdzieby tu się wciś?? No bo, wiesz są ważniejsze zloty niż imprezy organizowane przeze mnie. Chciałabym również podziękować Polewowi za uzyczenie klubu i za małą pomoc z zespołem i wszystkim sponsorom którzy zdecydowali się wspomóc imprezę Poza tym w sierpniu będe organizować kolejny raz Motoognisko w Cieszynie, ale się zastanawiam nadal nad tym czy robić z tego otwartą imprezę czy pozostawić zamkniętą jak była.fotki załącze jutro do tematu ;)
myslalem zeby cos skleic na luty zanim zaczniemy smigac to jest dziura tzn martwy czas wiekszosc bedzie miala maszyny juz gotowe do sezonu a ile mozna ,,odpieszczac,, sprzeta kazdy zazwyczaj juz czeka wiec stad moj niecny pomysl dzieki jeszcze raz za impreze mysle ze gdy bedzie nam dane spotkac sie ,,w naturze,,to bedzie latwiej cos posklejac znaczy na wspolne tematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.