Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto 2009


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

weźcie pod uwagę że jeśli ktoś z motocyklistów sam jest tatą lub mamą to może 6.12 będzie chciał spędzić z własnym dzieckiem?
skoro akcja ogolnopolska jest w tym terminie i jakos ludzie nie maja dylematow to zrobmy to 06.12.09sorry 06.12 to mikolaj wiec chcecie go spedzic z dziecmi, 12.06 to czas przygotowan do swiat wiec z zonami, potem to juz za pozno, za wczesnie tez nie bo liscie leca z drzew i sie zle jezdzi, to moze zrobmy to w wakacje... a nie, bo wakacje to czas odpoczynku.. maj??? eee--- nie bo jest majowka i szkoda czasu.. kwiecien???? eee toz to prima aprilis... marzec?? eee tez nie bo wtedy dzien kobiet... luty? eee nie bo wtedy dzien zakochanych.. styczen?? -- e czlowiek dochodzi po sylwestrrze do siebie.... to nie robmy wcale....idac tym tokiem myslenia to glupie....jestem bezapelacyjnie za 06.12, nie patrzac na to, ze ktos wtedy gdzies jedzie i ze komus nie pasuje....kto bedzie mogl to przyjedzie i wcale nie musi nas byc 1000 maszyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej Polsce chcą przełozyć Mikołaja na 12 bo jakiejś Pani nie pasuje czy tylko u nas ?
i tu bym troszke polemizował mimo że nie znam kolegi:) Kinga to nie byle jaka Pani. gdyby nie ona wraz z MałaMi, Jojkiem i paroma osobami to poprzednia by nie wypaliła. Ciekawe czy znalazłaby sie osoba która by mogła takie coś pociągnąć za nią. osobiście uważam ze powinna być akcja tego 6stego... bo w inną date to juz nie to samo:/ choć i tak dla dzieciaków oprócz zabawy w ten dzień liczą się datki edukacyjne i inne, które dostaną. Wręczyć je można każdego dnia. Ale w dniu imienin mikołaja nabierają większego blasku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe moze byc innej daty jak 6 grudnia bo co sobie dzieci pomyslał hehe
Takze uwazam ze jedyna sluszna data to 06.XII.09.12.XII.09 to jakies nie porozumienie bo jakas Kinga nie wiem jaka bo nie zostalo to napisane, narzuca taki termin bo jej pasuje badz co innego nieistotnego dla wiekszosci wtedy to dzieciaki juz dawno zapomna o mikolaju. A pozatym co to za mikolaj tydzien po mikolaju ?Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu bym troszke polemizował mimo że nie znam kolegi:) Kinga to nie byle jaka Pani. gdyby nie ona wraz z MałaMi, Jojkiem i paroma osobami to poprzednia by nie wypaliła. Ciekawe czy znalazłaby sie osoba która by mogła takie coś pociągnąć za nią.
eee no soryy ja wiem ze Kinga sie stara itp itd ale organizacja Mikolaja to nie to samo co zorganizowanie zlotu...W bielsku rok temu przez forum beskidzkie bez organizatora skrzykneli sie, spotkali sie, pojechali do dwoch domów dziecka i bylo swietnie...napisalem w tamtym temacie, ze organizacją mikolaja 06.12 mogę się zając osobiscie, tylko wybierzcie dom dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem w tamtym temacie, ze organizacją mikolaja 06.12 mogę się zając osobiscie, tylko wybierzcie dom dziecka
sek w tym ze organizowalismy do kilku domow dziecka co daje wiecej latania , i jezdzenia tam a nazot teraz juz wole sie w to nie mieszac z przyczyn materialnych i . . . co do daty 6.12 obowiazkowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem w tamtym temacie, ze organizacją mikolaja 06.12 mogę się zając osobiscie, tylko wybierzcie dom dziecka
i chwali się to, popieram w 100%!! Coś mi się wydaje, że nie wiele ludziów tu z forum ma czas, chęci i możliwości aby choć jednym domem dziecka w swoim mieście się zająć, a co dopiero kilkoma. Chiałem zwrócić uwagę na fakt że w zeszłym roku było b.duzo załatwiania aby zestroić wiele miast. I trzeba mieć wiele kontaktów aby to się udało, lub przynajmniej je aby mieć łatwiej to zorganizować.widzę na razie tak, choć mój głos i tak sie nie liczy pewnie, albo pada hasło ze każdy sie organizuje w obrębie swojego miasta i wybiera lidera co się zajmuje obskoczeniem odpowiednich miejsc. albo ktoś konkretny bierze całść w swoje łapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę na razie tak, choć mój głos i tak sie nie liczy pewnie, albo pada hasło ze każdy sie organizuje w obrębie swojego miasta i wybiera lidera co się zajmuje obskoczeniem odpowiednich miejsc. albo ktoś konkretny bierze całść w swoje łapy.
najprosciej bedzie, gdy kazde miasto bedzie mialo swojego lidera i zalatwienie tego zajmie 10 min dla kazdegoja proponuje Katowice, spotkanie 06.12.09 o 12:00 pod silesia i odwiedzenie 2 domów dziecka wraz z wozeniem dzieciaków, zebraniem prezentów (kazdy bierze maskotke, czy co tam chce) i jazda.Czy to takie trudne?Zostają:TychySosnowiecDGCzestochowaChorzow,BytomRuda,PiekaryBedzin,Czeladzi inne... czy to taki problem ogarnac?Niech kazdy z tych miast sie zglosi do mnie na PW, to zrobie graifk, kto sie tym zajmie w swoim miescie, do jakich domów dziecka i po sprawie.Nie trzeba byc wielkim organizatorem i zalatwiac 100 miast na raz, 100 grup i 5000 osob.. Wszystko kwestia podzialu obowiazkow i jest gitTo sie nazywa processing managment i polega na tym, ze jedna osoba nie bierze na siebie wszystkiego na barki, tylko wybiera "zastepcow koordynator" Ci skolei zlecaja nizej i innym osobom, inne osoby kolejnym itp itd....Tak działa każde, dobrze funkcjonujace przedsiebiorstwo Ja mogę ogarnąc Katowice + skoordynowac akcje w innych miastach, niech sie tylko zglaszaja ludzie z nickiem i tel kom... naprawde zajecie tego to:1. zaplanowanie miejsca spotkania2. zaplanowanie odwiedzin domow dziecka i telefoniczne poinformowanie ich o tym3. zaplanowanie trasy przejazdu4. ogarniecie calego tlumu wraz z "zastepcami"5. spowodanie usmiechy u dzieciakow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tazzz nie wszystko jest takie roste jak myslisz.. zreszta pojezdzisz sobie za zgodami to zobaczysz ;) chyba ze chcemy robic to na nielegalu ? kazdy przypadkowo ubral sie za mikolaja i jedzie z punku x do y z przypadkowo spotkanymi innymi mikolajami
Jojek co do przejazdu to trzeba zrobić trase jak w zeszłym roku i zapinkalać z nią do komendanta głównego w katosach a nie w poszczególnych miastach niech to będzie odgórne wydany nakaz i będzie git - niech dadzą nam 2 moto policyjne i karetkę się załatwi reszte sami ogarniemy z blokadami chodzi o krycie przodu peletonu i zamykający i po problemie - bo latanie po wszystkich komisariatach jest bezcelowe zresztą wiesz o tym najlepiej, może ktos ma kontakt do chłopaków z klubu motocyklowego policjantów z nimi pogadać może obejmą patronat nad nami i bedzie git, ale tą sprawę trzeba na szczeblu wojewódzkim załatwić bo inaczej będzie tak jak w zeszłym roku,po 15.10 mam trochę czasu mogę z tobą pojechać do komendanta żeby choć wstępnie nakreślić mu co i jak? i jak on to widzi Jojek jak będziecie teraz na spotkaniu nagryzglajcie coś do komendanta głównego policji w katosach i jak co to się pojedzie zabierze się prezentacje z zeszłego roku i wycinki z prasy (tam gdzie pisali że byliśmy grzeczni) - i nic się nie stało przecież nie zostawimy was z tym sami pomożemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.