Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Nie Pod ZaporĄ (25-27 Września 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, piszę trochę późno już, ale może ktoś przeczyta akurat. My dzisiaj wyjeżdzamy z Tychów z kumplem jakoś późniejszym popołudniem gdzieś ok 18 może później, drogę znamy, byliśmy tam wiele razy. Jeśli jest jakaś ekipa z Tychów czy okolic lub ktoś chce się dołączyć do nas to ew. telefon 782920216 Wiadomo w kupie siła !DawidDozobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w sobotę od około 19-ej w Bielsku w "Piwnicy Zamkowej " - kto wie ,może uda mi się połączyć jedno z drugim ? W bieganinie obecnych spraw całkiem zapomniałam ,że to już teraz ... Info do moich znajomych - i nie tylko moich - jakbym jednak nie dotarła do Was to jakbyście śmigali w tych godzinach po Bielsku to zajrzyjcie do "Piwnicy Zamkowej " - będę tam z koncertem "Kyksa". Mamy być na 19-ą a grają jeszcze inne zespoły to chyba zaczniemy gdzieś o 20-ej . Wierzę ,że pogoda dopisze i będziecie się bawić wyśmienicie Udanej imprezy organizatorom Może jednak do Was dotrę - w asyście To zależy o której skończy się koncert "Kyksa"
Impreza do rana , to wpadnij . pozdro Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i wierz mi jesteśmy dosłownie w kropce - bo "Kyks " został dzisiaj zaproszony jeszcze do Rudy Śląskiej na mające się odbyć dzisiaj urodzinowe JAM SESION ( solenizanci : Lucjan Gryszka i Mariusz Korczyński : ma być 13 czołowych muzyków śląskiej sceny rock-a i blues-a , min . Sebastian Riedel , Mirek Rzepa , Adam Lomania , Malaj ...) . Ta impreza ma tez trwać do rana No ale wszystko zależy od " Kyksa " Jakby to ode mnie zależało to " obskakujemy " wszystkie trzy imprezy Dopiero od miesiąca "działam "w temacie "Kyks " i nawet jakbym zlatana "nowym wyzwaniem " nie zapomniała o Waszym Zlocie -to i tak byłoby za późno na załatwienie koncertu na Waszym Zlocie już teraz... No ale co się odwlecze -to nie uciecze A nuż widelec następnym razem uda mi się "połączyć przyjemne z pożytecznym " No ale miło będzie spotkać się z tymi co będą jutro w pobliżu " Piwnicy Zamkowej " - tak jak pisałam mamy być na godz.19-ą... Wprawdzie nie będę ubrana na motocyklowo - ale wierzę ,że "cywilny " strój aż tak mnie nie odmieni Pozdro wszystkim co się od wczoraj bawią na Zlocie ,pozdro dla tych co tam się wybierają i pozdro dla tych co zostają w domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w sobotę, pogoda idealna zresztą jak przez cały weekend, katownia super i gościu z szelkami, panienka na rurze też świetna, tylko ten dojazd niedziela pojechaliśmy ok. 16 z nadzieją że zjemy coś a tu lipa pozamykane, zresztą nie tylko my się zawiedliśmy, a szkoda, niby 3 dni impreza a tu taka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w sobotę, pogoda idealna zresztą jak przez cały weekend, katownia super i gościu z szelkami, panienka na rurze też świetna, tylko ten dojazd niedziela pojechaliśmy ok. 16 z nadzieją że zjemy coś a tu lipa pozamykane, zresztą nie tylko my się zawiedliśmy, a szkoda, niby 3 dni impreza a tu taka lipa
Zgadza się to chyba impreza 1 dniowa. Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w sobotę, pogoda idealna zresztą jak przez cały weekend, katownia super i gościu z szelkami, panienka na rurze też świetna, tylko ten dojazd niedziela pojechaliśmy ok. 16 z nadzieją że zjemy coś a tu lipa pozamykane, zresztą nie tylko my się zawiedliśmy, a szkoda, niby 3 dni impreza a tu taka lipa
Jeszcze nie widzialem zeby zlot w niedziele byl do 16.00.Zazwyczaj 12-13 to juz wszystko jest pozamykane.Popatrzcuie od strony organizatorow jak siedzisz od piatku i nie spisz praktycznie 2 dni to w niedziele chcialbys jak najszybciej wszystko pozamykac i isc jeszcze pare godzin odpoczac bo w poniedzialek juz zaczyna sie praca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena z pewnością miała swoje plusy - było zdecydowanie mniej gówniarzerii na skuterach ;)przybyło za to "młodych gniewnych" którzy katowali swoje maszyny...niestety 30 pln za głowę to nie mało - chociaż kiełbaska z grilla i piwko mogło być w cenie (tak jak kiedyś pod zaporą)do tego brak parady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było ogólnie frekwencja naprawde mnie zaskoczyła - warto było dać te 3 dychy po raz ostatni w tym roku bo chyba nie ma więcej takich imprez - a gówniarzy i tak było sporo - chociaż jeszcze nigdy nie było ich tak mało jak tym razem - 90% ludzi było motorniczymi tym razem : )Pozdrowienia dla organizatorówpost-4770-1254158563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyruszyło na prawie 20, a wjechało chyba 7, pozostali woleli wydać 30 zł na paliwo i pośmigać. Może jednak www.podzapora.pl przemyślicie sprawę? Wiem , że organizacja kosztuje, lecz może masa robi kasa? A może zróbcie na moto płacą 20zł a piechurzy 30zł, przecież to jest zlot motocyklistów. Na otarcie łez, miejsce macie zajefajne. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widzialem zeby zlot w niedziele byl do 16.00.Zazwyczaj 12-13 to juz wszystko jest pozamykane.Popatrzcuie od strony organizatorow jak siedzisz od piatku i nie spisz praktycznie 2 dni to w niedziele chcialbys jak najszybciej wszystko pozamykac i isc jeszcze pare godzin odpoczac bo w poniedzialek juz zaczyna sie praca.
Dobra spoko , w piątek mało kto może , ja nie mogłem , sobota ok , ale było mało . Żal że w niedzielę było już po imprezie , bo pogoda dopisywała i były jeszcze smaki . Pozdro Marek Ps. Zaparaszam na Moto - Helloween do Ustronia .Ja sezonu nie zamykam info nahttp://motocieszyn.com/viewtopic.php?f=14&t=542
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.