Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jesienne Spotkanie Motocyklistów Mników 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Już po raz JEDENASTY serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na spotkanie w Mnikowie. Jesienne Spotkanie 2009 odbędzie się w sobotę, 26 września. Tradycyjnie spotkanie rozpoczniemy paradą, będzie Msza Św. w Mnikowie, po czym pojedziemy na ognisko - w nowe miejsce, na terenie jednostki wojskowej na Pasterniku Tym razem chcemy jeszcze bardziej podkreślić ideę tych spotkań zapoczątkowaną równe 5 LAT TEMU ( jesienią 2004-go roku) przez Muzyka, czyli spotkanie z dziećmi z domów dziecka. Dzieci będzie więcej, zostaną także zaproszone na miejsce koncertów. Dla dzieci przygotowujemy: -pokazy grupy antyterrorystycznej -pokazy grupy ratownictwa medycznego -dmuchane zjeżdżalnie -wożenie autami terenowymi -przejażdżki motocyklami -pokazy straży pożarnej Na wszystkich czekać będą: -konkursy -grill z dobrym jedzonkiem -wojskowa grochówka -pole namiotowe -zimne piwko Zagrają: -SZTAB -Marysia Gorajska & AWRA -ILLINOIS -Fourteen days Plan imprezy: 9:00 Spotkanie pod "MotocykleKraków" ul. Opolska 12 10:00 Start parady 12:00 Msza Św w Mnikowie 13:00 Poczęstunek, wożenie dzieci 14:15 Start parady do jednostki 15:00 przyjazd na miejsce imprezy 15:30 KONCERT SZTAB & pokazy dla dzieci 17:30 Pożegnanie dzieci 18:00 KONCERT "MarysiaGorajska&Awra", konkursy 20:00 KONCERT Illinois, konkursy 21:00 KONVERT Fourteen Days 22:00 Rozdanie nagród 22:30 - ognisko do rana Na miejscu będzie można kupić blachy zlotowe. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! WJAZD FREE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ekipo ze slaska :ja wylatuje z MisiekCBR o 8:00 spod BP na A4 (kolo BP i hotelu Campanile).. lecimy na Krakow (trasa do ustalenia).....w krakowie jestem umowiony na zimową wymianę płynów i klockow a tak caly czas Krakow - Minkow..Kto chce, niech wpada na BP
W parę sprzętów lecimy z Mysłowic do Mnikowa też o 8:00Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.Podaję kom do siebie 691859086Po południu chcemy też zajrzeć do Tychów na grila (bo cel szczytny)PozdrawiamMiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parę sprzętów lecimy z Mysłowic do Mnikowa też o 8:00Gdyby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.Podaję kom do siebie 691859086Po południu chcemy też zajrzeć do Tychów na grila (bo cel szczytny)PozdrawiamMiki
WitamA kturędy leci ekipa z mysłowic? Może się połączymy?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamA kturędy leci ekipa z mysłowic? Może się połączymy?Pozdrawiam
Mysłowice-Jaworzno-wjazd na A4-wyjazd na Alwernię-Kryspinów i do KRK na ul. Opolską 12(miejsce zbiórki)Spotykamy się na ul.Chrzanowskiej za wiaduktem nad A4 o 8:00Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy o 8:00 spod MC, tak że musicie dać nam pare minut na dojazd.Pozdrawiam
Trochę chłopów od nas odpadło w międzyczasie zatem podlecimy do Was z kumplem na Wiadrze na Górnośląską na BP !Będziemy na 8:00CU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Misiek CBR i kolega na Cebrze z żoną za wspólne km.Po drodze powrotnej co prawda zaliczyłem wizytę u wulkanizatrora ale ogólnie było GIT...
Jazda z wami to przyjemność, mam nadzieję, że to nie ostatni wspólny wypad. Widać przygoda w trasie was nie ominęła.Dalsza parada po mszy była również udana, a sam zlot na poligonie na 5+ (zabawy, jedzenie i browar) Szkoda żeście uciekli tak szybko.PozdrawiamPs. zdjęcia zarąbiste prześlę na maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ekipie za przybycie szkoda ze nie dalo was sie wychaczyc z tlumu osobiscie poznalem tylko Tazza i mialem okazje posluchc i pogladac jege blekitna bestyjke, ktora tez zrobila furore na zlocie ps. ale kominy to Tazz masz cichutkie
Szkoda żeśmy się nie spotkali, w sumie mało było blach które zaczynały się na "s"Ale co ciecze to nie uciecze i na następnym zlocie uda nam sie spotkać.Impreza pierwsza klasa, daj znać jak będzie znowu coś organizowanego .PS. Podobało mi się przerażenie pań na bramkach gdy podjeżdżałem i pytałem się o stan grosików w kasie Pozdrawiamkilka fotekpost-12508-1254074909.jpgpost-12508-1254074947.jpgpost-12508-1254074979.jpgpost-12508-1254075018.jpgpost-12508-1254075042.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.