Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MikoŁaje Na Moto


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie jak wszystko wypaliło by tak jak w zeszlym roku, bo organizacja była świetna i pogoda tez dopisała, akurat w tej ogólnośląskiej akcji która jak dobrze pamietam zaczynała się w Piekarach Śląskich na kopcu wyzwoleniahttp://www.mikolajeslask.yoyo.pl/ Musimy poczekać na konkrety, ale myślę, ze w tym roku też się uda Póki co jeszcze trzeba wykorzystać koncówke zesonu Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak wczesne zainteresowanie się następną edycją "Mikołajów" i odsyłam wszystkich zainteresowanych do linku http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...t=0#entry468937P.S. Jojko - Mała Mi jak wróci -wyznaczamy spotkanie organizatorów i zaczynamy działać już "pełną parą"...Do tej pory to co mamy już między sobą ( chwilowo bez Ciebie - bo mi wcześniej oznajmiłeś ,że nie możesz a Mała Mi potwierdziła w czwartek na spotkaniu ,że ma Cię nie być) wyznaczone - pozostawiamy bez zmian... Spoko słoneczko -sam wiesz ile to roboty więc nie martw się - dla Ciebie "robota " się też znajdzie... Fajnie ,że jednak znajdziesz czas w swoich zajęciach:) ale szkoda ,że nie powiedziałeś tego Małej Mi przed jej wyjazdem , albo mi - teraz musimy na nią czekać ,bo właśnie w czwartek zrobiliśmy "pierwsze spotkanie organizacyjne "... Pozdro wszystkim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie zapytam w temacie bo wiele osób się ostatnio udzielało a ostatnia impreza zostałazorganizowana tak troche powiem z nastawieniem na zachodinie rubieże woj.Śląskiego.A co z Zagłębiem okolicami Cze-wy ,Tychami.Rybnikiem itd.stamtąd też ludzie się pojawili.Jaki teraz ta impreza ma mieć charakter?Tzn. czy jeździmy jak w zeszłym roku od domu dziecka do domu czy organizowana jest jakaś parada a potem konkretne ekipy jada do poszczególnych domów?Jak z udziałem Klubów MC /FG czy ktoś z was będzie ?Może i w zeszłym roku z organizacyjnego punktu było OK. Ale co jak teraz pogoda dopisze i zamiast 83 maszyny będzie 830?Jak mogę to proszę piszcie tylko konkrety to pewnie paru sponsorów jak ostatnio się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gergor - już na Dzień Dziecka proponowałam rozszerzenie "takich "Akcji na całe terytorium Śląska bo też myślałam o pozostałych .. ale nikt nie podjął tematu... Nad Mikołajami myślałam od początku gdy tylko poddałam pomysł zrobienia go... i myśle nadal -cały ten czas... nadal jestem nad "rozszerzeniem " na cały Śląsk- ale nawet jak nas "organizatorów jest trzech -nie sposób nam obskoczyć Urzędy i Policaj we wszystkich miastach Śląska - choćby tylko Górnego... Rozszerzając to miałam na uwadze " skrzyknięcie się " ludzi z danych miast ,wyznaczenie tego jednego do latania i kontaktu z naszą "trójką " ... Każde "miasto " zajęłoby się organizowaniem sponsorów dla swoich Domów Dziecka - tam gdzie nie ma podzieliłoby sie na pozostałe miasta gdzie są...na Dzień Dziecka mieliśmy bardziej zapewnioną udana pogode niż teraz w zimę i mogło to być wspaniałe wypróbowanie "rozszerzenia " właśnie Akcji Mikołajów... Teraz sorki kochani ale aby mieć zgody musimy już pisać pisma - więc nie ma czasu na "rozszerzenie"... ale na wiosnę czemu nie ? - no raczej od lutego trza by było już latać... jako organizator wole obecnie pozostawić tak jak jest-spokojnie załatwić pozwolenia ,obstawę i zamkniecie ulic na "starą trasę " ( bez Kopca)... Nim się skrzykniecie ,nim obstawicie kto gdzie co i jak - będzie listopad...Macie chęć spróbować? To zacznijmy myśleć już teraz nad Dniem Dziecka.. otworzy się osobny temat i będziemy działać... A Mikołajów zostawmy na razie tak jak było ...Po Dniu Dziecka zobaczymy co dalej ... O ile faktycznie zrobimy Dzień Dziecka na cały Górny Śląsk ( chociaż Górny )... Na razie tylko ja odpisuję z "trójki " ale wiem ,bo ich znam ,że i Małą Mi i Marcin poszliby na to... Jeśli chcecie -otworze nowy temat ( właściwie "stary" bo już raz to proponowałam nawet na NK ) ,ale nadal mam wizje tego i tylko dajcie " hasło działamy " i po Mikołajach -ruszamy z przygotowywaniami następnej Akcji..."Dzień Dziecka Moto -Śląsk "... Tak więc na PW czekam na propozycje już teraz a po Mikołajach - pomyślimy... i... zadziałamy... ......................................................................................... A teraz konkrety Mikołajów... 1. data 12 grudnia 2009r 2. trasa : Bytom Zabrze Ruda Śląska Świętochłowice Chorzów Katowice Mysłowice ( Domy Dziecka pozostają bez zmian) 3. Stronka Mikołajów bedzie obsługiwana przez Małą Mi - stronka bedzie poprawiona "darczyńcy " do "darczyńców " a "sponsorzy " do "sponsorów" itp... 4. dla osób ,które mają propozycje firm ,które mogłyby zasponsorować - za tydzień powinnam mieć gotową płytkę - prezentację z Akcji zeszłorocznej................................................................................................................... 1. Akcja zacznie się w Bytomiu od 8 rano - licząc dojazd i wizytę w każdym Domu Dziecka - w Mysłowicach powinniśmy być na godz. 18-ą. 2. Wyjeżdżamy z miejsca zbiórki w Bytomiu o godz. 8.00 ( pomyślimy o miejscu blisko DD ) wjeżdzamy na plac DD - w świetlicy czeka na nas zespół zaproszony dla dzieci ,powitanie,rozdanie paczek ,zabawa z dziećmi i wyjezdzamy zostawiając bawiące sie dzieci przy muzyce zespołu 3. Jedziemy do następnego Domu Dziecka i tam już będzie zabawiać inny zespół dane dzieci : znowu powitanie ,rozdanie paczek , wspólna zabawa i znowu dalej.................................................................................................................... Dodałam zespoły aby dzieci cały dzień nie czekały na nas a już sie cieszyły Świętem... Na Pingwinach wytrzymują to i tutaj dadzą radę- zresztą są bardzo wzruszeni propozycją wciągniecia ich do Akcji...Problemem jest trochę fakt usytuowania DD w Swionach- ostatnio w zasadzie cała "robota" była na placu.... No ale damy radę... .................................................................................................................. Proponuje jeszcze jedno - tak jak Gregor wspomniał- może być nas ( i powinno ) bardzo dużo ... Wiec proponuję aby ludzie z danych miast z trasy jechali juz do "swojego " DD i zanim reszta nie przyjedzie ,juz zabawiali z zespołem dzieciaków... No i nie zmarniecie tak bardzo jak ostatnio......................................................................................................................... To by było tyle na poczatek.... ..............................................................................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Impreza jak najbardziej wskazana i wspaniale,że są osoby ją organizujące.Mam pytanie dlaczego 12 a nie 5 grudnia to chyba bliżej mikołaja i czy nie można podłączyć domów dziecka w sosnowcu to przecież blisko?Pozdro.
AAA co to za termin?Ja tam nie wiem ale wydaje się byc tak troche odległy czy jakoś tak .06,12,09 niedziela z tego co tam gdzieś przeczytałem jest Bajzelek.Miejsce na spotkanie idealne.Potencjalni sponsorzy Parada przez miasto czytaj Katowice a potem do domów wybranych przezpotencjalnych darczyńców lub ekipy chętnych z poszczególnych miast jadą do siebie.Niechce mieszac w waszych planach ale to jest już Zima Im data wyższa to niższa temperatura i do tego może być śnieg.No i mniej załatwiania papierówAle to moje prywatne zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby macie rację ale mnie nie będzie na Śląsku od 4-ego grudnia do 6-ego włącznie Chyba ,że ktoś mnie zabierze na moto ze Szczawnicy tak rano aby zdążyć przed zbiórką na miejsce zbiórki No może ewentualnie samochodem Sorki ale ten wyjazd jest "służbowy" ( no może nie do końca tylko służbowy bo jedzie ze mną córcia - więc byłyby dwie osoby do zabrania ze Szczawnicy)... Natalia nigdy jeszcze nie była w górach w zimie a w Szczawnicy będę "służbowo " a ,że mogę zabrać córkę więc w ten sposób chcę "aby był wilk syty i owca cała" czyli wyjazd "służbowy" połączony z krótkim wypadzikiem z córcią no i potem spokojnie Mikołaje...Dobrze wiem ,że może sypnąć -ale może i posypać i 6-ego... No a po drugie większość motomaniaków też mają dzieci więc one też chcą mieć Mikołaja A mojego wyjazdu nie da się przesunąć.......................................................... Soprano -nie tylko tam jest blisko... jest wiele miast gdzie tez moglibyśmy być -ale o tym pisałam wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Impreza jak najbardziej wskazana i wspaniale,że są osoby ją organizujące.Mam pytanie dlaczego 12 a nie 5 grudnia to chyba bliżej mikołaja i czy nie można podłączyć domów dziecka w sosnowcu to przecież blisko?Pozdro.
Chetnię się przyłacze ale czy nie można właczyćtez dzieciaków z domu dziecka w Jaworznie? ;) z Mysłowic to rzut beretem pozdrawiam
Ci co brali udział w " Mikołajach" w zeszłym roku dobrze pamiętają jak to było w planach a jak w realu ( oczywiście Ci co byli od początku do końca trasy ). Jojko i Mała Mi zaplanowali długą trasę - w dobrej intencji ale nie można wpaść na parę minut i zaraz wyjeżdżać dalej... Były miłe występy dzieci , poczęstunki , pamiątkowe fotografie... Dlatego w tym roku od razu " angażuję " zespoły by już zabawiały dzieciaków nim dojedziemy ,dlatego też proponuję przyjazd motocyklistów mieszkających blisko danego DD w mniejszej grupce niezależnie od nas ,by właśnie jak najwięcej uwagi poświęcić dzieciom...Już raz napisałam ,że można rozszerzyć Mikołajów na inne miasta - ale dopiero na drugi rok ... napisałam też o proponowanej przeze mnie nowej Akcji - na Dzień Dziecka ,która miała być próbą rozszerzenia obecnego "Mikołaja"... Dlatego moja prośba dla innych : nie pytajcie czy można by było tu czy tam... Oczekuję raczej rzeczowych propozycji na temat mojej propozycji na Dzień Dziecka - już na drugi rok - na zgłoszenia się konkretnych osób chcących właśnie na tych "rozszerzonych " terenach załatwiać formalności ( jedno pismo o całej Akcji : z trzema organizatorami Pilotującymi całość Akcji czyli naszą " trójką " i podanym " nowym " organizatorem na dany " nowy rozszerzony teren " -odpowiedzialnym za przeprowadzeniem Akcji na danym " nowym " terenie ) . Jeszcze raz powtarzam - w lecie łatwiej nam będzie spróbować to zrobić niż teraz ... A od czasu zakończenia Akcji będziemy mieli czas na skorygowanie i poprawianie wszystkiego pod następną edycję Mikołajów ..................................................................... Dlatego aby już nie było dyskusji na temat czy można by było tu i tam... wznawiam temat : Dzień Dziecka na Moto -Śląsk... http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry470326Tam będziemy już od teraz zastanawiać się jak to zrobić... tam czekam na kandydatury osób z miast nie objętych obecną Akcja Mikołajów....................................................................... Jeszcze raz wszystkich odsyłałam do linku "Następna edycja Akcji "Mikołaje na Moto -Śląsk "http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...t=0#entry468937 a po co robić bałagan na Forum ? - niech będzie konkretnie jeden temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.