Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice WisŁa 06.09.2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś tyle nie lata, to puszcza tych dwóch przodem, a sam jedzie z resztą ekipy normalnie ;)
no znów tak nie szalejmy ..... 240 było momentami ;) a tak ogólnie to 150-160 lecieliśmy wszyscy.tak więc "z" i "do" wisły lecieliśmy prawie cały czas ekipą A tak szczerze to naprawdę wycieczka SUPER tym bardziej że były UDANE POSTOJE (3) jak jechaliśmy do wisły ;) hahahaha średnio co 200m ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos nieleci 240 to co ? hehe... z tyłu i zegnaj? hehehe a tak a propo to chłopaki pisze sie na nastepny wypadzik... co proponujecie?
to leci z tyłu tak jak ja ;) ja miałem średnią predkość tam 120 km/h, z powrotem 100 km/hdo wisły jak jechaliśmy to koledzy czekali (zwalniali) a z powrotem pojechałem bardziej rekreacyjnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to leci z tyłu tak jak ja ;) ja miałem średnią predkość tam 120 km/h, z powrotem 100 km/hdo wisły jak jechaliśmy to koledzy czekali (zwalniali) a z powrotem pojechałem bardziej rekreacyjnie
Pier*ol Pier*ol Janek ;) ty się przyznaj że jak przycisnąłeś na gaz to moja CBR-ka nie wyrabiała....Janku jednak nie martw się jestesmy z tobą i z niecierpliwością czekamy na twój nowy Tym samym - fajnie ze byłeś najważniejsza jest determinacja i chęć przynależności a coś ci jeszcze powiem : ciesz się tym co masz bo inni nie mają nic - dlatego jesteś jednym z nas--> a co do twojej jazdy rekreacyjnie powrotnej to się ciesz że tak jechałeś bo mi zeżarło w sumie w obie strony 80zl ;) no MASAKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem wg umiejętności. ciesze sie z tego co mam, długo na niego pracowałemna nowego sprzęta trzeba będzie ze 2 lata poczekać ;) narazie ten musze opanować - nie ma poki co sensu kupować coś mocniejszego (o tym mówiłeś pisząc "czekamy na twój nowy")ja jeszcze nie tankowałem po przejeździe, ale jak zagladałem do baku to wyszło na to, że zostało mniej wiecej tyle ile przed tankowaniem miałem, czyli ok 10 L spalił na 174 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem wg umiejętności. ciesze sie z tego co mam, długo na niego pracowałemna nowego sprzęta trzeba będzie ze 2 lata poczekać ;) narazie ten musze opanować - nie ma poki co sensu kupować coś mocniejszego (o tym mówiłeś pisząc "czekamy na twój nowy")ja jeszcze nie tankowałem po przejeździe, ale jak zagladałem do baku to wyszło na to, że zostało mniej wiecej tyle ile przed tankowaniem miałem, czyli ok 10 L spalił na 174 km
Janek jak to fajnie brzmi 10l na 174 km (hahaha) ja to bym zycie oddał by tyle było w moim ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 5,74l na 100km nieźle, nie też sprawdzałem ile spalił... wyszło 6,45l/100km, chyba nie jest źle. Pozdro
No to ja się też dopiszę : w obie strony PIEKARY Śl - WISŁA - PIEKARY Śl = tankowane pprawie FULL (60zl=ok.14.50l ) po dojechaniu do Katowice ---> bylo DOSLOWNIE CNO W BAKU = czyli innymi slowy = 14.5 : 2 = 7.25l (do KATOWICE) no a w Katowicach tankowalem 20zl na BP by dojechac do domu czyli + ok 1l -sumujac wszystko ok 8l/100O JA PITOLE !!!!!!!!!!! przesadzilem cos mi sie wydaje ze musze ogranicznik na manetce wprowadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.