Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BabiogÓrska JesieŃ


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich - jak co roku jest w ZAWOJI organizowana BABIOGÓRSKA JESIEŃ.Trochę na temat imprezy : trwa osatni weekend września (sobota niedziela) tym samym są występy zespołów regionalnych jak i znanych (ostatnio blue cafe - stachursky - trubadury itd ) Imprezę tą znam od podszewki już (uwaga) jeżdzę na nią 20 lat jeśli ktoś nie chce cały czas siedzieć na imprezie na świeżym powietrzu zawsze może skoczyć do regionalnych knajp góralskich. NIE JEST TO ŻADEN OFICJALNY ZLOT - poprostu impreza.tym samym warto nadmienić --- z centrum ZAWOJI (ok4km) zaczynają się u stóp BABIEJ GÓRY super serpentyny i uwagaaaaaaaa NOWY ASFALT !!!!!! odległość (katowice - zawoja ) 120km Tak więc zapraszam jeśli są zainteresowani zrobić sobie wycieczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie szczegóły, jest jakaś strona tej imprezy?
więcej info w połowie września (zawsze tak jest robiony plan w gminie) jak tylko będzie coś więcej na ten temat podam bezpośrednio linka do stronki gdzie wszystko będzie czarno na białym ps. w zawoji można się wybrać do knajp i WYCIĄG NARCIARSKI Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ : Knajpy : STYRNIOL/KOLIBA/ KARCZMA W LESIE Wyciąg : MOSORNY GROŃ wpiszcie sobie te nazwy w google poprzedzając słowem ZAWOJA (np. Zawoja-STYRNIOL ) a tak jak wspomniałem więcej info jak tylko będzie coś wiadomo (ja jadę teraz do zawoji mam tam chatę jeśli będzie plakat wywieszony pstryknę fotkę i prześlę na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak asfalt jest nowo położony widziałem jak to robili jak schodziłem z szczytu babiej góry... aaa i coś dla miłośników quadów... wypożyczać wypożyczać... bo naprawdę idzie się fajnie "pobawić" na tamtejszych pagórkach...polecam pojechać na zygmuntówkę ... a co do samej imprezy to fajnie jest to zorganizowane, byłem "przypadkiem" na poprzedniej edycji. TAK WIĘC... ZACHĘCAM GORĄCO ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak asfalt jest nowo położony widziałem jak to robili jak schodziłem z szczytu babiej góry... aaa i coś dla miłośników quadów... wypożyczać wypożyczać... bo naprawdę idzie się fajnie "pobawić" na tamtejszych pagórkach...polecam pojechać na zygmuntówkę ... a co do samej imprezy to fajnie jest to zorganizowane, byłem "przypadkiem" na poprzedniej edycji. TAK WIĘC... ZACHĘCAM GORĄCO ! ! !
A co najlepsze .... to to że jest jeden PIĘKNY Zakręt na krowiarkach ostry jak CHOLERA .....tam się złożyć no to miodzio.a i uroki samej natury piękne -- w tych okolicach nawet się nie chce cisnąć na gaz tylko spokojnie sobie jechać ROZKOSZOWAĆ SIĘ. Powiem więcej jako ciekawostkę - piękny widok przeszywa szczyt babiej góry wjeżdzając wyciągiem (MOSORNY GROŃ) gdyż na wprost mamy babią po po lewej widok na SZCZYRK a po prawej PIĘKNE TATRY.Powiem tyle - Z Zawoji jeśli ktoś zainteresowany : 50KM - ZAKOPANE 40KM - GORĄCE ŹRÓDŁA ORAVICA (z pięknym asfaltem w kierunku LIPTOVSKIEGO MIKULASU przez góry serpentyny i piękne widoki -- można jechać zwiedzić sobie JASKINIE LODOWE( wejście ok 15zl ) W razie pytań związanych z okolicą jak i samym dojazdem wytłumacze pomogę, może nawet się spotkamy jak bym był w zawoji u siebie zapraszam na kawę ;) 11-16 września jestem na miejscu tak więc zapraszam w te PIĘKNE STRONY - NAPRAWDĘ PIĘKNE kiedyś zastanawiałem się nad chatą w zakopanem ale jednak DZIADKOWIE mieli dobrego nosa budując w ZAWOJI DZIĘKI IM ZA TO ;) pozdrawiam i tak jak wspomniałem : jakieś pytania ... ŚMIAŁO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.