Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wesele Motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Zapraszam wszystkich chętnych na paradę weselną w sobotę 29.08.09 do Tarnowskich Gór godz 11:00. Przejazd T.Góry (Osiedle Jana) - Miedary (ok 15 km od T. Gór) - T.Góry. Wszyscy którzy chcieliby uatrakcyjnić przejazd Młodego Pana do Panny Młodej i kościoła proszeni o kontakt gg 3606526. Z góry dziekuję Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znamy się ? Piłeś z nami browar? Ja sobie nie przypominam, chyba że byłem pijany. Bo widzisz Daro81, my to robimy dla przyjaciół a nie dla szpanu. A Ty nawet się nie przedstawiłeś w odpowiednim dziale tylko od razu montujesz ekipę na ślub.Bez urazy, ale zniknij z forum tak szybko jak się na nim pojawiłeś.Bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znamy się ? Piłeś z nami browar? Ja sobie nie przypominam, chyba że byłem pijany. Bo widzisz Daro81, my to robimy dla przyjaciół a nie dla szpanu. A Ty nawet się nie przedstawiłeś w odpowiednim dziale tylko od razu montujesz ekipę na ślub.Bez urazy, ale zniknij z forum tak szybko jak się na nim pojawiłeś.Bez odbioru
krótko i bardzooooo konkretnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nici z obstawy... no,ale jeśli po druhence na głowe to do przemyslenia temat... a z drugiej strony jaka to bedzie druchna ,skoro zakladający temat bez kultury,i wychowania..
Myślę, że temat nie jest obraźliwy dla nikogo, a adresowany jest do chętnych, a nie do....... Wypowiadanie się na temat wychowania i kultury osobistej osoby której się nie zna jest ogólnie uznawane za niewłaściwe. Dla przybyłych motocyklistów zawsze na weselu znajdzie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat nie jest obraźliwy dla nikogo, a adresowany jest do chętnych, a nie do....... Wypowiadanie się na temat wychowania i kultury osobistej osoby której się nie zna jest ogólnie uznawane za niewłaściwe. Dla przybyłych motocyklistów zawsze na weselu znajdzie się
Daro81..masz niuzupełniony profil.pojawiłes sie znikąd.nie przedstawiłes sie ,ani swojego sprzęta..mamy tutaj swoje zasady...a np jesli jestes oszustem i naciągaczem..pojedziemy na ten slub..zostawimy swoje matki,żony i kochanki,a na miejscu okaże sie że nikt o ślubie,a tymbardziej o druhnach nie słyszał... pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmigasz na moto więc nici z tegochyba ze przelejesz na konto forum grubszą kaseto i obstawa weselna sie znajdzie obstawy motocyklowe są dla motocyklistów a nie dla wszystkich którzy chcą sobie zrobić show na weseluPozdrawiam i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.