Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I ZagŁĘbiowski Zlot Motocyklowy GÓra Św. Doroty 09.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dnia 9 sierpnia br. odbędzie się I Zagłębiowski Zlot Motocyklowy na górze św. Doroty w Grodźcu .W programie zlotu będzie parada , Msza św. w intencji motocyklistów , koncert kapeli góralskiej czy Apel Jasnogórski .Będzie też do nabycia znaczek ( koszt 10 zł )no i oczywiście jedzenie, za darmo Projekt znaczka i plakat podaje w załączniku.Zapraszam wszystkich w imieniu organizatorów )post-6504-1248630347.jpgpost-6504-1248630525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,Czytałem wasze wypowiedzi i troche to nie ładnie wygląda.Moi koledzy, było właśnie spotkanie na górze św. Anny i nikt ze śląskich motocyklistów nie pisał takich rzeczy. Nie jedziesz na msze św. za kumpli z którymi śmigałeś to nie obrażaj tych co jadą. Wiem, że śmigacie na Verdynie i inne zloty, to dlatego jest spotkanie późnym popołudniem, abyście mogli być z nami na naszej górze św. Doroty.Nareszcie znalazł się duchowny, który chce się z nami spotkać, odprawić mszę za naszych "odszczelonych " na drodze . Przyjedźcie, pogadamy przy grillu,bigosie co gdzie było , w spokoju nie obrażajcie nikogo. Będę na początku , przyjdźcie się przywitać i podajcie mi kartki z nazwiskami kumpli bo to właśnie za nich będzie msza. I tyle.Czekamy na was -płatne tylko znaczki. Kolacja friko.Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Czytałem wasze wypowiedzi i troche to nie ładnie wygląda.Moi koledzy, było właśnie spotkanie na górze św. Anny i nikt ze śląskich motocyklistów nie pisał takich rzeczy. Nie jedziesz na msze św. za kumpli z którymi śmigałeś to nie obrażaj tych co jadą. Wiem, że śmigacie na Verdynie i inne zloty, to dlatego jest spotkanie późnym popołudniem, abyście mogli być z nami na naszej górze św. Doroty.Nareszcie znalazł się duchowny, który chce się z nami spotkać, odprawić mszę za naszych "odszczelonych " na drodze . Przyjedźcie, pogadamy przy grillu,bigosie co gdzie było , w spokoju nie obrażajcie nikogo. Będę na początku , przyjdźcie się przywitać i podajcie mi kartki z nazwiskami kumpli bo to właśnie za nich będzie msza. I tyle.Czekamy na was -płatne tylko znaczki. Kolacja friko.Do zobaczenia.
no może ta kupa to lepsza nagroda niż twój mózg bo jak to mówią lepszy rydz jak nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ale sie popisales swoja żenującą wypowiedzia.Dziwne ze znasz slowo mózg!Nie chcesz to nie przyjezdzaj ale uszanuj prace i poglady tych ,którzy to organizuja i tych ktorzy chca tam byc!
twoje oburzenie poniekąd bardzo słuszne, ale troll to troll... nie wytłumaczysz, najlepiej olać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszyscy tu piszący są tacy anty katolickim zlotom to dlaczego jeździcie do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego połączone z mszą i poświęceniem motocykli, przecież to też jest Zlot Katolicki?Tak czy siak ja będę chociażby dlatego że jest fajna długa trasa przez 3 miejscowości gdzie wszyscy będą mogli zobaczyć jak dużo jest motocyklistów i jak potrafią się zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.