Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21 Lipca Zapraszamy Na Paradę ślubną


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność powiadomić, że 21 lipca (wtorek) zmieniamy stan cywilny i z tej okazji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do orszaku ślubnego. Miejsce ślubu - Żory, kościol Św. Filipa i Jakuba (przy rynku) godz. 12start spod mojego domu 10.45 (przewodniczący orszaku - Boa wskaże Wam drogę )Po mszy zapraszamy uczestników na poczęstunek i z tego względu prosimy o potwierdzenie przybycia, bo musimy znać orientacyjną liczbę osób.Z poważaniem ;)Monika i Marek vel Marecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że będziemy . Mamy tylko jedno pytanie, czy jest jakies bardziej znane miejsce w Żorach , w którym wczesniej-przed wyjazdem pod dom Mareckiego - bedziemy wszyscy sie spotykać?Jak cos to piszcie
kontaktować się zemna na gg 3611219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna uroczystość , piękna pogoda Oby słonko Wam towarzyszyło w dalszym zyciu.Co do genezy artykułu , podeszła do mnie Pani z tego portalu pod Kościołem ( wczesniej sie tam kręciła z aparatem i kombinowała chyba jak zagadac ;) ) podchodzi i zadaje pytanie :"przepraszam bardzo , a co to za para bierze slub że tyle "harleyów" sie tu zjechało ? " ( jak zauwazyliście na zdjęciach pojęcie harley nijak tu pasowało bo generalnie był tylko jeden chopper i to nie harley) na co odpowiada mój Łuki tak : " przepraszam ja wypraszam sobie , ale ja na harleyu nie jeżdże i poza tym nie ma tu takiego"Pani na to pyta " to jak nazwac te pojazdy ?" a Łuki "po prostu motocykle" ta krótka wymiana zdań na początku , zaowocowała natłokiem pytań ze strony dziennikarki ," co po co i dlaczego" , pobieznie wytłumaczyłam jej o co kaman w zwyczaju odprowadzania motocyklistów do slubu . OOOO się załapałam na zdjecie" el indywiduell " ale z tymi harleyami zabiła mnie Generalnie można powiedzieć że nawet prasa była hihi medialnie fajna pamiątka:)Jeszcze raz powodzenia i moc uścisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.