Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Troopers Of Highways - Zlot W Ortowicach


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za info o drodze, prościutka jak drut, więc może się nie zgubimy..a tak apropo ratownika..moze skołujcie kogoś bo wiem z relacji z ubiegłych lat że chodziły pogłoski, iż w szuwarach grasuje nimfa wampirka wysysająca jajka pływakom, co więcej rozwiązły karp o wielkich, zdumiewająco zwinnych ustach oraz węgorz łasy na rodzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki za info o drodze, prościutka jak drut, więc może się nie zgubimy..a tak apropo ratownika..moze skołujcie kogoś bo wiem z relacji z ubiegłych lat że chodziły pogłoski, iż w szuwarach grasuje nimfa wampirka wysysająca jajka pływakom, co więcej rozwiązły karp o wielkich, zdumiewająco zwinnych ustach oraz węgorz łasy na rodzynki
Ewka to się nazywa atrakcjami-nigdzie nie spotykane,wyjątkowe, a poza tym niejeden chciałby spotkać tę legendarną nimfę.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem rok temu i przyznam ze mimo tych kilku kropelek deszczu impreza byla swietna, dobry browarek, zimna woodzia, korytko zajebiste(jajecznica w niedzielę no. 1),swietni ludzie no i piesni chulanki swawole prawie do ranapozdrawiam i do zobaczonkap.s. licze na tak samo dobrą jajecznicę jak rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem rok temu i przyznam ze mimo tych kilku kropelek deszczu impreza byla swietna, dobry browarek, zimna woodzia, korytko zajebiste(jajecznica w niedzielę no. 1),swietni ludzie no i piesni chulanki swawole prawie do ranapozdrawiam i do zobaczonkap.s. licze na tak samo dobrą jajecznicę jak rok temu
Pablo-jajecznica takiej samej jakości jak w roku ubiegłym-gwarantowana.Ciekawostka-dziewczyna która robiła jajecznicę-robiła to drugi raz w życiu, a jajek poszło ponad 400 szt.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez oczywiscie bedziemy :-) Postaramy sie byc juz w piatek wieczorem :-) Keyti napijemy sie piwka razem A moze jeszcze ktos z forum sie dolaczy ;)Do zobaczenia w weekend :-))
Mamakamila ktoś z forum napewno będzie-już na bramie podstarzały,wyłysiały Was powita.Do zobaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyti daj znac to smigniem razem
śmigniem, śmigniem:) wewten czwartek cza sie umówic na zebranie "w sztabie"
My tez oczywiscie bedziemy :-) Postaramy sie byc juz w piatek wieczorem :-) Keyti napijemy sie piwka razem A moze jeszcze ktos z forum sie dolaczy ;)Do zobaczenia w weekend :-))
tak Joanno! zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami tym razem mam zamiar skończyc pod stołem.. no i cathy z rosyjskiego wywiadu mam nadzieję spotkac o ile sprzęta nie sprzeda do piątku !!!!
Mamakamila ktoś z forum napewno będzie-już na bramie podstarzały,wyłysiały Was powita.Do zobaczenia
trzeba wprowadzic obowiązek plakietek z ksywami - problem rozpoznawalnosci forumowej sie rozpląta )))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksiu i inni pokazywac swoje twarze co by latwo bylo Was rozpoznac w tlumie :-)))Albo trzeba by postawic jakis stolik inad nim duzy napis- Forum Slaskich Motocyklistow- wtedy wiadomo bedzie , ze wszyscy " stad" tam sie zbiora ;)Keyti i Cathy ja mysle ,ze jak nie bedzie takiej atrakcji na scenie jak w Olesnie to my damy czadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie planuję - bo kilka razy w tym roku już musiałam pastnąć- ale za to z jeszcze większą radością Was powitam gdy faktycznie nic nie stanie na przeszkodzie by tam ruszyć...Roksiu - co roku boisz się o frekwencję - spoko - sławę macie już zapewnioną- jesteście zbyt wspaniali aby ptaki o Was nie ćwierkały jesteście zbyt gościnni by nie zawitali z nami inni jesteście pełni humoru i zabawy - by z Wami te dwie noce nie przeszaleć A wiadomo dobra zabawa trwa zawsze do białego rana:) Jak mnie jednak nie będzie - wierzę, że spotkamy się u mnie na "Pikniku na 2-oo"- choć wiem ,że daaaaaleko mi do Waszej Imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczna ekipa z krainy SCI też się pojawi juz sie doczekac nie moge i bedzie trzecia koszulka do kolekcji
Daroxx napewno powiekszysz kolekcję o nastepną koszulkę.
to moze i ja sie wybiore wraz z danielem jescze nie wiem na 100%
Strażak Ty się nie zastanawiaj-montuj ekipe i przyje żdżaj - nie pożałujesz.Zapraszamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.