Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy "w. R. M. 2009"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jade !Moze padac deszcz, snieg itp... na tym zlocie trzeba byc !!! F.A.
Tak z tym ze ty mieszkasz 5km od zlotu i nie musiz jechac w deszczu 80km a uwierz ze to nic przyjemnego.A tu nie chodzi juz o to czy ktos jest twardy czy miekki ale o troche rozsadku ja juz w deszczu jadac raz wyladowalem w rowie.Co innego jechac i jak cie juz po drodze zlapie a co innego sie w deszcz wybierac.No ale trudno pogoda pokrzyzowala plany i trzeba bedzie WRM-ow odwiedzic za rok ale co sie odwlecze ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z plecaczkiem.Spotkaliśmy znajome gęby (Pajdy z plecakami),Messjaha brzydala ;) ,Madziara z żoną,powiedzmy że poznałem słynna Fotoaparatke,Anete gdzieś tam w oddali widziałem ale motóra już z bliska oglądałem ;) no i Asie która że tak powiem...świetnie sie bawiła.Ci co byli pod sceną wiedzą o co chodzi Szybko sie zawineliśmy ale zlot tak jak w zeszłym roku ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Pewnie wielu ludzi z forum bylo tylko nie bylo sie jak rozpoznac Chodzilismy z zona troche po tym osrodku i poznalismy kilku ciekawych ludzi ale z forum nikogo sie nie udalo spotkac Niestety musielismy sie zwijac do domku.Wrzucam kilka co ciekawszych fotek Pozdrawiam.post-13614-1243714919.jpgpost-13614-1243714938.jpgpost-13614-1243714959.jpgpost-13614-1243714982.jpgpost-13614-1243715003.jpgpost-13614-1243715025.jpgpost-13614-1243715052.jpgpost-13614-1243715076.jpgpost-13614-1243715094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza I klasa. Nawet pogoda się wyklarowała w sobotę, co wynagrodziło wytrwałych. Kolega wygrał kurtkę, a synek za browara ma pomalowany kask. Pozdrawiam organizatorów i wszystkich napotkanych w tym oczywiście Aparatkę.A ci co wymiękli mają czego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza I klasa. Nawet pogoda się wyklarowała w sobotę, co wynagrodziło wytrwałych. Kolega wygrał kurtkę, a synek za browara ma pomalowany kask. Pozdrawiam organizatorów i wszystkich napotkanych w tym oczywiście Aparatkę.A ci co wymiękli mają czego żałować.
Witaj Marek !Rowniez pozdrawiam TAK - impreza byla ZAJEFAJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chłopaki z WRM jak zwykle staneli na wysokosci zadania - B-R-A-V-O !!! Bylam od piatku do teraz... To był SHOW na MAX'a -"Jam Session" do poznego rana ;) Wielkie podziekowania dla Organizatorow imprezy!!!FotoAparatka PS. Jest szansa, ze foto-relacja ze zlotu bedzie dzis gotowa ;) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezka udana szkoda tylko ze moglem na jeden dzien i niezostawalem na noc i dzieki wszystkim za poparcie w konkursie na najlepszy tatuaz
Malutki gratki za wygraną szkoda że się spóźniłem i przyjchałem 10 min.po twoim odjeździe ale nie mogłem wcześniej.Do zobaczyska za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera czekam z niecierpliwoscia na zdjecia i w ogole.Poza tym cholera chcialem zamienic pare slow o Twoim kadrowaniu ale jak zwykle nie udalo mi sie Ciebie spotkac Dawaj urobek Pozdrawiam...
Aby skrócić sobie oczekiwanie na relację Fotoaparatki możecie zajrzeć do naszej galerii, wrzuciłem tam kilka fotek ze zlotu.Przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy mimo kapryśnej pogody przybyli na nasz zlot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.