Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy "w. R. M. 2009"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ja Ciebie FOTOAPARATKO Jak impreza to impreza,ale co z obiecaną sesją foto dla ziomka z Pyskowic,sama obiecałaś jakaś sesyjkejakiś czas temu na forum,pozdrawiam Cię serdecznie,do zobaczenia ,na imprezce
Hej !Hmmm... pamietam, ze cos o tym było, tylko zadnego odzewu z Twojej strony nie było ;)Jasne - bedziemy w weekend focić pozdrawiam "Sąsiada" FotoAparatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie OK ! "FotoAparatka-Szamanka" ;)
to ja wobec tego też jade na bankjak mi sie miłą Panią uda namówić to może i na zdjęcie się załapiemy Pozdrawiam Szamanke, Pana Kierownika SZKL oraz wszystkich którzy przyjadą mimo burzy śnieżnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wobec tego też jade na bankjak mi sie miłą Panią uda namówić to może i na zdjęcie się załapiemy Pozdrawiam Szamanke, Pana Kierownika SZKL oraz wszystkich którzy przyjadą mimo burzy śnieżnej
Dobrze Pajda mowisz ! Na zlocie bedą fantastyczni ludzie, tak wiec i deszczowa pogoda nam nie straszna A co do "namowienia" ciekawe jakich argumentow uzyjesz ??? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJCA się nie odezwał. Mój wyjazd uzależniony jest od pogody. Jeśli będzie lało, poczekam aż przestanie.Bebok, Alien2009 i kto ma jeszcze chęć – proponuję 16-17, jak Wam pasuje, gdziekolwiek w Bytomiu.Może być plac Sobieskiego (Alien zdaje się woli centrum), albo droga na Gliwice – stacja BP.Piszcie jak wolicie – dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłam... bylo bardzo fajnie, dobre kapele grały, poznalam pare osób z Forum - miło było mi Was poznać Asiu, Pajdaq i jeszcze pare innych osób Dla prawdziwych pasjonatów - czy to motocyklowych, czy fotograficznych ;) nie straszne zimno i deszcz... liczy sie pasja, rozmowa z fantastycznymi ludźmi pojawiającymi sie na tego typu imprezach, spotkanie kumpli po latach, wspomnienia i wspólna zabawa ! Do zobaczenia na kolejnym dniu imprezy ! Chłopaki z WRMu bardzo sie postarali, włożyli sporo serca i wysiłku w przygotowanie SUPER imprezy !!! F.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.