Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaproszenie Do Kolumny Weselnej :)


Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu mojego wujka (przyszłego motocyklisty ) Leszka, chciałbym zaprosić wszystkich motocyklistów do parady weselnej, która odbędzie się 27.06.09r.Parada jest planowana od kościoła do domu weselnego - ok 15 km.Moja propozycja jest taka abyśmy spotkali się na 3 stawach ok godziny 14:00, skąd udamy się wspólnie do kościoła - Ustroń ul. Lipowska (to jest ok 70km)Będziemy jechać trasą 81 na Skoczów, także po drodze możemy kogoś zabrać Wyjazd z pod kościoła jest planowany ok 16:00, skąd udamy się do Brennej-Leśnicy do domu weselnego.Na miejscu oczywiście będzie poczęstunek Po paradzie zachęcam do przejażdżki po Brennej, słyszałem, że są tam świetne drogi dla motocykli - kręte, nie dziurawe i z pięknymi widokami ( wybieram się tam za niedługo także jeszcze zdam relacje ).Jakby ktoś nie wiedział jak wrócić to nie ma problemu- odprowadzę go Jak by coś nie było jasne to piszcie Serdecznie zapraszam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurde, trochę się sprawy skomplikowały. W sobotę o 12.00 miałem mieć egzamin teoretyczny na kat. B, teraz się okazało, że również mam praktyczny zaraz po teorii.. (dziwne, bo dziewczyna co zapisywała się przede mną dostała termin na praktyke na wrzesień, ja dostałem jeszcze na czerwiec… ) zakładam, że praktyka zacznie się ok. 12.40, czyli będę miał niecałe 1.5h żeby się wyrobić. Spytam się egzaminatora, może będę mógł pojść na pierwszy odstrzał.Jak bym się niestety nie wyrobił to napisze znajomym którzy też będą pod Gosportem, żeby przekazali, że nic z tego nie będzie i bardzo podziękowali wszystkim za chęci Mam jeszcze tylko nadzieje, że pogoda nam dopiszeKiller zadzwonię do ciebie tak koło południa Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trochę się sprawy skomplikowały. W sobotę o 12.00 miałem mieć egzamin teoretyczny na kat. B, teraz się okazało, że również mam praktyczny zaraz po teorii.. (dziwne, bo dziewczyna co zapisywała się przede mną dostała termin na praktyke na wrzesień, ja dostałem jeszcze na czerwiec… ) zakładam, że praktyka zacznie się ok. 12.40, czyli będę miał niecałe 1.5h żeby się wyrobić. Spytam się egzaminatora, może będę mógł pojść na pierwszy odstrzał.Jak bym się niestety nie wyrobił to napisze znajomym którzy też będą pod Gosportem, żeby przekazali, że nic z tego nie będzie i bardzo podziękowali wszystkim za chęci Mam jeszcze tylko nadzieje, że pogoda nam dopiszeKiller zadzwonię do ciebie tak koło południa Pozdrawiam!
aleś koleś zrobił wała poprostu cie to przerosło i finał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś koleś zrobił wała poprostu cie to przerosło i finał
Chcesz zobaczyc zaświadczenie o egzaminie?
to od kiedy się teraz zdaje jedno po drugim? Słyszałem że zdaję się osobno no cóż może się mylę, szczęścia dla wujka
Można też się zapisać na egzamin łączony(teoria i praktyka) ale wtedy zawsze trzeba było długo czekać. Ja byłem się zapisać na egzamin na kat.B w zeszłym tygodniu, a termin dostałem teraz już na sobote. Kto zapisywał się na kat.B to wie ile zawsze trzeba było czekać na egzamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz daja odrazu teorie+praktyke jesli przystepuje sie poraz pierwszy do egzaminu panstwowego . Ot takie ustalenie Pana Ministra czegos tam... zeby świezo upieczeni absolwencii OSK mogli szybko przystapic do egzaminow, czyli termin oczekiwania max. do 1miesiaca i egzamin łaczony [w calej polsce to juz obowiazuje] --- taki off top ;), zeby psow nie wieszac na koledze Krzysku951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.