Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Street Fighter Festival 2009


Rekomendowane odpowiedzi

I ja też się wybieram jak tylko pogoda dopisze. W związku z tym że jadę tam pierwszy raz czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z noclegiem a konkretnie mam na myśli czy namiot wchodzi w gre czy raczej jakaś kwatera a moze ktoś ma namiar na jakąś ciekawą miejscówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też się wybieram jak tylko pogoda dopisze. W związku z tym że jadę tam pierwszy raz czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sprawa z noclegiem a konkretnie mam na myśli czy namiot wchodzi w gre czy raczej jakaś kwatera a moze ktoś ma namiar na jakąś ciekawą miejscówkę
witam akurat tak sie sklada ze jestem z b-wa impreza odbedzie sie na obwodnicy,z noclegiem nie ma problemu zalezy co kto preferuje jezeli namiot to:pole namiotowe nad jeziorem,jakies 5min jazdy moto od całej imprezy ,jezeli hotel z parkingiem to znajduje sie zaraz obok kosciola kosciola w takim sensie ze latwiej bedzie wam trafic bo wieze widac z calej bielawy,POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy gdzies jest jakis plan imprezy i kto bedzie w tym roku występowal ?
Street Fighter Festival 2009. "Kevin Carmichael - szkocki kaskader oraz Rafał Pasierbek zawodnik Mistrzostw Świata we Freestylu. Poza gwiazdami przewiduje się pokazy innych stunterów. Jak co roku wyłoniona zostanie m.in. najładniejsza maszyna czy Mistrz Polski Freestyle." wszystko zaczyna sie od 10.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie info na maila dostałem:Motocykliści i nie tylko,Zapraszamy wszystkich do Bielawy koło Dzierżoniowa, na dwa dni wspaniałych pokazów extreme i Mistrzostwa Polski FREESTYLE, 30 - 31 maja to święto motocyklistów organizowane przez i dla motocyklistów. Warto ten termin już dzisiaj zarezerwować sobie i zjawić się w na SFF2009. W tym roku gwiazdą SFF będzie niezapomniany Kevin Carmichael!!!W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: [email protected] tel. 074/8323753, mob: 512278609ZAPRASZAMY już w najbliższą sobotę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.