Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawa 250r


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wprawdzie to nie jest mój nowy motocykl, bo mam go od listopada, ale dzisiaj dopiero go poskładałem i udało mi się zaliczyć pierwszą przejażdżkę Ogólnie dzień miałem pełen wrażeń, bo zaliczyłem pierwszą parkingówke (tylko ja mogłem być na tyle genialny, żeby próbować skręcać na trawie ) A przy mojej raczej średnio rozbudowanej posturze (wysoki a słaby jak przedszkolak) nawet nie udało mi sie podnieść samemu motąga. Ale crash pady się przydały i uszkodzenia zerowe O i podziwami tych którzy jeżdżą na wszelkiej maści szejsetkach. Kurde wrażenie prędkości jest dużo większe niż w puszce, i czasem pyrkałem sobie 50 a wydawało mi się, że się zabije Dodatkowo jako sukces może uznać, że chyba opanowałem przygazówke, choć nawet nie wiem czy to dobrze robię heh Jutro jadę z butelkami i będę próbować zrobić test łosia, jak by mi ktoś z podporządkowanej zachciał wyskoczyć kiedyś, bo też czasami czuje że to mnie motocykl prowadzi, a nie ja jego.jeśli ktoś na słabszym sprzęcie miałby ochotę polatać kiedyś, razem nie za szybko (bo w końcu moje moto nie umie jechać szybko ) to zapraszam na pw ;)O i jeśli komuś dzisiaj jakiś, jadący nazbyt przepisowy, jeździec kawy, nie odpowiedział lewą, to nie dlatego, że jest burakiem czy lanser, ale dlatego że był zbyt zaaferowany tym co się działo http://img714.imageshack.us/img714/6403/p20031013560001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jako sukces może uznać, że chyba opanowałem przygazówke, choć nawet nie wiem czy to dobrze robię heh Jutro jadę z butelkami i będę próbować zrobić test łosia, jak by mi ktoś z podporządkowanej zachciał wyskoczyć kiedyś, bo też czasami czuje że to mnie motocykl prowadzi, a nie ja jego.
Jak chcesz szybciej zajechać sprzęgło to rób se te przegazówki Ustaw flaszki to może zaliczysz kolejną glebę GRATY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.