Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mój Nowy Nabytek - Xj 600


Kazik_SO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już u mnie ponad miesiąc. Do tej pory zdążyliśmy nakręcić ok 2000km I niech nikt mi nie próbuje wmawiać, że motocykle nie mają uczuć ;) Jak jechaliśmy oglądać Xjotę, to Etla z zazdrości wypluła całe powietrze z tylnego koła. Bałem się je potem zostawić razem w jednym garażu, żeby sobie lusterek nie powyrywały Ach te kobiety.post-12090-1255609153.jpgpost-12090-1255609232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada porównanie XJ i ETZ ? Ja swego czasu przesiadłem się z Jawy TS na XJ, choć moja Jawa nie była najgorsza to... niebo a ziemia
Nooo różnica jest spora Pierwsza myśl po odkręceniu manetki: "o k... ale potwór" Jak wracałem nią po zakupie, to z pełnym respektem i w takim tempie, że Etlą bym dwa razy objechał Potrzebowałem trochę czasu, żeby się z mocą oswoić.Pomimo, że XJ jest sporo cięższa od ETZ to praktycznie tego nie czuję. Co ciekawe, na ETZ jest wg mnie duża różnica w jeździe solo, a z pasażerem. O jeździe z pasażerem i bagażami już nawet nie wspominam W przypadku XJ te różnice nie są tak drastyczne.
Gratulacje sprzęta Na pewno niebo, a ziemia w porównaniu do MZ'tki ;)A tak rdza bierze kolektory od spodu czy to tylko tak na zdjęciach sie wydaje ?
Całe kolektory mają taki brzydki kolor, ale to nie rdza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomsku
hehe bo wydaje mi sie, ze to moja Xj byla... Ciekawe ile ma nawinietych km? ja jak kupowalem, miala 40,000, sprzedawalem gdy miala 47,000 km, kolejny przejezdzil chyba z 5 czy 6 tys km.ogolnie moto bylo przywiezione z niemiec przez Tomek motocykle i stan byl syper (szersza kiera i podwojna lampa street z Louisa). Ja jezdzilem nim 1 sezon, ktory zakonczyl sie wymuszeniem przez babe. Lagi byly powyginane, blotnik pekniety, kiera wygieta, zbiornik lekko wgnieciony i jakies tam pierdoly.Moto potem kupił kolo z Czestochowy, zalozyl nowa kiere, lampe i taka owiewke, lagi byly nowe kupione (nieprostowane tylko nowe) i jezdzil nim chyba 1 sezon..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie Twoja Gość od którego kupiłem był wg papierów pierwszym właścicielem w Polsce.
eee to niepotrzebnie sie rozpisalem...Moja, czy nie moja ogolnie XJ milo wspominam i naprawde swietny sprzet..przy ostrzejszym palowaniu (np A4 caly czas po 150) potrafi łyknąc trochę oleju.Jazda solo spokojnie to jakies 4,5 l, przy kreceniu max 6, jazda we dwojke ok 6, krecac we dwojke ok7,5.. tak wyglada spalanie.Co do prowadzenia super, co do samego sprzeta tez swietny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.