Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Tl1000s


grzech-72

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich.Od jakiegoś czasu mam problem z moim moto. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce na wyświetlaczach powinny się pojawić przebieg i napis "check", oraz świecić kontrolki od ciśnienia oleju, neutral i przez chwilę rezerwa. Czasami jednak zamiast tego wszystkiego świeci tylko "neutral", ale silnik dało się uruchomić. Zaraz po "takim" uruchomieniu świeciła kontrolka ciśnienia oleju i na wyświetlaczu od temperatury pojawiał się napis "FI". Ponowne uruchomienie przebiegało normalnie. Teraz oprucz tego problemu po załączeniu zapłonu słychać normalne 2 cyknięcia przekażnika pompy paliwa, ale nie słychać pracy samej pompy. Rozrusznik kręci, moto nie odpala a z wydechów nie czuć zapachu paliwa.Miał ktoś podobne kłopoty?Przepraszam za tak długiego posta, ale chciałem opisać sytuację dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam tobie namiary na kumpla u którego serwisowałem TLs i dalej serwisuje mi TLr koleś od silników V .Trasa Chałupki-Racibórz wioska Bieńkowice Jarek tel 603 664 853.Gdzieś prawdopodobnie masz przerwe na kostkach jak nie pokazuje info na zegarch.Co do pompy jest jeden przekaźnik który steruje pompą paliwa po kodzie powinieneś dojść .Mając TLS miałem przypadek że podjechałem moto pod dom zgasiłem kobieta zeszła na dół i moto nie dało się odpalić -po przekręceniu kluczyka cisza pompa nie działa.Po zaciśnięciu TLsy do garażu i krótkim przemierzeniu miernikiem okazało się że problem tkwi w stacyjce Po odkręceniu dolnego dekla w stacyjce ukazał się piękny widok ulecianego przewodu.Lutownica i po awari.Najciekawsze że moto było igła bezwypadek itp. historyje.Cudd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i po problemie.Wczoraj rozebrałem pół motocykla. Porozłączałem wszystkie kostki, do jakich miałem dostęp: komputer, akumulator, reg.napięcia, przekaźniki, a nawet te od kierunkowskazów. Wszystko potraktowałem elektrosprayem i poskładałem do kupy. Suzi odpaliła za pierwszym podejściem.Dzięki wszystkim za pomoc i dobre chęci!Pozdrawiam.ps. JAK JA NIE CIERPIĘ ELEKTRONIKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.