Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozrząd Gsxr-750


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, potrzebuję wymienić rozrząd w gsx-r 750, kto co poleca i ile może to kosztować (zaznaczam że nie chciałbym sprzęta targać np. ze słowacji na lawecie w wyniku złego zakucia, lub coś w tym stylu). Przebieg 54 kkm. Może ktoś z Was ma ochotę to wykonać, czekam na odp. Pozdrawiam i przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oddalbym mojego motocykla jakiemus Panu Kaziowi tym bardziej ze z rozrzadem nie ma zartów. Jedz do Motogarage moze oni cos poradza.Przynajmniej ze zrobi to ktos kto ma o tym pojecie a wydaje mi sie tam maja bo widzialem u nich na scianie powieszone dyplomy z ducati i hondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale to "świeża" firma i tak nie za bardzo, mam chyba za wiele doświadczeń w tym temacie... chyba że dadzą "gwarancję" na następne przynajmniej 20 tyś na papiurze (w razie niepowodzenia nowy silnik (nie tylko głowica, bo wiem co się dzieje z tłokami i panewkami przy strzale)... i jeszcze pozostaje pytanie za ile... pozdrawiamwiem, że z rozrządem nie ma żartów, jestem mechanikiem ale niestety od puszek i jestem zdania jak ja zarabiam, dlaczego ktoś też nie może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale to "świeża" firma i tak nie za bardzo, mam chyba za wiele doświadczeń w tym temacie... chyba że dadzą "gwarancję" na następne przynajmniej 20 tyś na papiurze (w razie niepowodzenia nowy silnik (nie tylko głowica, bo wiem co się dzieje z tłokami i panewkami przy strzale)... i jeszcze pozostaje pytanie za ile... pozdrawiamwiem, że z rozrządem nie ma żartów, jestem mechanikiem ale niestety od puszek i jestem zdania jak ja zarabiam, dlaczego ktoś też nie może...
Nie powiem ci ile to bedzie kosztowac bo nie mam bladego pojecia. Wedlug mnie dobrego mechanika mozna poznac po rozmowie z reszta oddajac maszyne do firmy z "renomą" nigdy nie wiesz czy nie bedzie tego robil jakis praktykant. Ja kiedys oddalem sprzeta do firmy w zabrzu bo dzialaja juz kilka lat i odstawili mi taka maniane ze szok.Co do gwarancji tez nie wiem jak to moze wygladac. Moze podjedz tam i z nimi pogadaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteś mechanikiem i masz doświadczenie w silnikach to nie powinienes mieć problemu ze zrobieniem tego, ściągnij serwisówke zobacz jak ma być ustawiony i tyle, ja jak robilem w F2 to zakułem sobie go na prasie i bez problemowo bylo wbrew pozorom jak ktos ma troszke pojecia rorząd to nie taka straszna rzecz jakby sie wydawac mogło a jak chcesz mechanikowi oddac to zależy ale cena to około 300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ci ile to bedzie kosztowac bo nie mam bladego pojecia. Wedlug mnie dobrego mechanika mozna poznac po rozmowie z reszta oddajac maszyne do firmy z "renomą" nigdy nie wiesz czy nie bedzie tego robil jakis praktykant. Ja kiedys oddalem sprzeta do firmy w zabrzu bo dzialaja juz kilka lat i odstawili mi taka maniane ze szok.Co do gwarancji tez nie wiem jak to moze wygladac. Moze podjedz tam i z nimi pogadaj.
Nie każdego pozna sie po rozmowie, wiem coś o tym . W Trzebini jest mechanik który pracował kiedyś w Suzuki, teraz ma swój warsztat. Na przeciw restauracji Swojskie Jadło jest stacja tankowania LPG, po sąsiedzku za płotem jest mały warsztacik, to jest jego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.