Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem Z Obrotomierzem


kajetan74

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wszyscy znajdujący się na tym forum są wróżkami którzy wszystko wiedzą. Wiedzą oczywiście jakie moto, że obrotek jest akurat elektroniczny a nie na linke lub na odwrót.Gratulacje wiary w ludzi
Bardzo przepraszam. Fazer 2000r - elektroniczny prędkościomierz . Moto mam od niedawna i takie już kupiłem wymieniłem tylko magnez w slimaku bo był pęknięty. Co dalej. Pomocy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polej benzyną i podpal a wskazówka na pewno się podniesie Masz jeszcze inne wyjście:Opisz dokładniej jaki to pojazd i bardzo dokładnie objawy.
Witam Pana Piotrusia!Yamaha fazer 600 2000r. Kupiłem z nie działającym już prędkościomierzem. Pęknięty maqnez w ślimaku koła przednieqo już wymieniłem i nie wiem nic dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatw sobie miernik napięcie stałego. ściąg maluala do fzs600. tam jest schemat elektryczny. na nim jest ładnie napisane co jest do czego (z tym ze po englisz:) ) Sprawdzić trzeba czy pojawiają sie impulsy z sensora. Nie mogę znaleźć jakie impulsy podaje sensor (czy mase czy +12) ale miernik prawdę Ci powie. Na czerwono zaznaczyłem Ci na którym kablu mają sieone pojawiać. Kolor kabla jest biały. Wtyczka oznaczone kółkiem i literką B powinna znajdować się w owiewce. Nie Ma 6pinów. Odłączasz ją i od strony motocykla mają sie pojawiać impulsy gdy kręcisz kołem. Gdy nie pojawia się +12 to przełącz na omomierz i mierz opór do masy. Jak się pojawiają zmiany to problem w liczniku (lub kostce w liczniku)jak to zrobisz to daj znać. Tyle a teraz wracam do roboty. chyba mam dzień dobroci dziś z rana w poniedziałek post-10363-1247464812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.