Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Zzr


8seba8

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to w silniku nic sie nie zmienilo od modelu D2 do E3 a 91 i 95 to wlasnie te modele by byly. Jednak...o ile cylindry/tloki/pierscionki mozesz uzyc z z modelu E to glowicy raczej juz nie.W glowicy bylo kilka zmian odnosnie zaworow i ich sprezyn. w modelu D byly dluzsze sprezyny i wyzsze prowadnice oraz inne skoki. sa to roznice rzedu od 2 do 3 milimetrow i nie mam calkowitej pewnosci czy bylo by to na szkode silnika. generalnie nie powinno bo E ma mniejsze skoki i jedyna szkoda powinien byc spadek mocy i momentu choc nie mam pewnosci czy w ogole by zapalil. napewno roznily sie tez walkami rozrzadu.D i E mialy tez inny stopien kompresji 11,5:1 i 12:1Generalnie ja bym nie rydzykowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie padłIa mi cała gora czyli glowica blok . gasciu na alegro na tłoki blok i glowice kompletna z 95 ra doł bym wsadził swoj karter wał i reszcze silnika gosciu chce za to 600 zł 200zł za cylindry i tloki z pierscieniami i 400zł glowice zawory wałki szklanki brac czy nie brac?? wkoncu to cały komplet gorny koła z wałkow rozrzadu powinny byc raczej te same to i rozrzad powinnien podpasic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie padłIa mi cała gora czyli glowica blok . gasciu na alegro na tłoki blok i glowice kompletna z 95 ra doł bym wsadził swoj karter wał i reszcze silnika gosciu chce za to 600 zł 200zł za cylindry i tloki z pierscieniami i 400zł glowice zawory wałki szklanki brac czy nie brac?? wkoncu to cały komplet gorny koła z wałkow rozrzadu powinny byc raczej te same to i rozrzad powinnien podpasic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sam niewiem za caly silnik cenia sobie 1600zł troche drogo .ale jezeli chodzi te czesci z 95 r to nie pasuje mi wysokosc tloka ja mam 47 wysokosc tulei cylindrycznej 87,5 a gosciu mi podal ze ma 43 i 79,4 i juz sie nie zgadazaja wymiary moze ma ktos namiary na jakis silnik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki wam wszystkim za pomoc to jednak nie zadobry pomysl byl trzeba szukac jednak calego silnika stoja na allegro za 1600 zł tylko jest to cena stanowczo za droga moto nie jest tyle wart ze wzglegu na rocznik i wogule gdybym chcial go sprzedac to niewiedzialem by jaka cenen zaspiewac . gdyby ktos mial jakis silnik tanszy kupie albo tloki cylindry i glowice .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.