Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bmw K 1200 Rs -brak Reakcji Po Uszkodzeniu Liczników


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złożyłem moje maleństwo do kupy . O dziwo zagadała od pierwszego kopa , bez żadnych szarpań , kopceń itp .Po prostu byłem w siódmym niebie . Strzeliłem małą rundkę próbną ( bez plastików ) i po stwierdzeniu że jest OK , zapakowałem motorek na busa . Miałem dzisiaj założyć owiewki i zakończyć przygodę mechaniczną . Jak wiozłem motor do domu , przewrócił mi się na pace . Nie był to żaden mocny wstrząs , bo miałem auto zapakowane towarem , ale jednak poleciało mocowanie zegarów jak maszyna się przewróciła .Tylko uszy od zegarów są zerwane. Kretynem jestem , że nie zapiąłem motorka pasami , ale wiozłem już kilka razy motory na takie krótkie odległości bez mocowania , i nic się nie stało . A teraz się w końcu stało ! Baran do kwadratu jestem ! Skutek jest taki ,że motocykl nie gada . Świeci wszystko jak należy , ale rozrusznik nie kręci . Mam zapytanie do forumowych mechaników :-panowie , macie jakieś sugestie ?, bo ja już posiwiałem do końca , szukam od rana i nic nie znalazłem .Za pięknie to poszło wczoraj , kur*a za pięknie :URL=http://img222.imageshack.us/i/1000738small.jpg/]http://img222.imageshack.us/img222/5506/1000738small.jpg http://img222.imageshack.us/img222/1000738small.jpg/1/w640.pnghttp://www.youtube.com/watch?v=Awul8DWS90gJestem tak podłamany , że zaraz się chyba pójdę powiesić , miałem w końcu dzisiaj mieć motor do jazdy a mam tylko więcej siwych włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutek jest taki ,że motocykl nie gada . Świeci wszystko jak należy , ale rozrusznik nie kręci . Mam zapytanie do forumowych mechaników :-panowie , macie jakieś sugestie ?, bo ja już posiwiałem do końca .Szukam od rana i nic nie znalazłem .
Pierwsze to patrzales na bezpieczniki ? A jak nie to wyglada na zaciety czujnik, top sensor. On blokuje uklad zaplonu jak moto zlapie przechyl mniejszy niz 35st. Mogl sie przy przewrotce przesunac w mocowaniu na bok i niespodzianka gotowa.
Jestem tak podłamany , że zaraz się chyba pójdę powiesić , miałem w końcu dzisiaj mieć motor do jazdy a mam tylko więcej siwych włosów.
Problem to by byl, jak bys zaczynal lysiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc historii ciąg dalszy :- zakupiwszy 2 flaszki płynu zacnego marki Żywiec , oddałem swój marny umysł kontemplacyji , co by zatrybić , gdzieżby mogła tkwić przyczyna boleści mojej pani najmilejszej . Posadowiwszy zad na przeciw ukochanej , jąłem zagajać do niej . Najprzód spokojnie , zapytanie rzuciwszy w jej stronę zaczepne : " no i co ?? " , nie otrzymawszy odpowiedzi , próbę ponowiłem z większym nieco temperamentem : " CO CIE KUR*A BOLI ?!?! GADAJ !! BO MNIE KREW ZALEJE ZARAZ !!! Nic ona mi nie odrzekła na to , jeno durny swój ślep wlepiła we mnie . Żal mi się jej zrobiło , bo zacna z niej dziewoja. Mimo jej kapryśnego zachowania , postanowiłem ją jednak scalić w jeden element . Co by chociaż oko nacieszyć jej wyglądem , mimo braku jej ochoty na wspólne figlowanie . Jakież było moje zdziwienie okrutne, kiedy ona , gdy w suknie zamorskie od imć pana Rafała P . ją oblekłem , bez nadzieji to czyniwszy , a jeno dla kaprysu jej pempol czerwony wdusiłem . Melodię wtedy usłyszałem przepiękną , najpiękniejszą pod słońcem . Wytłumaczyć cobie nie potrafi mój umysł przemarny , cóżem uczynił ? , czymżem zasłużył na tak słodki finał ? , że ona zechciała próśb moich wysłuchać , i odezwać się do mnie . Nie wiem ja tego i nie pojmuję . A temu śmiałkowi co mnie z ciemnoty mojej wyprowadzi , kratę przewspaniałego Żywca obiecuję i uścisk mej prawicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze nie uzyłes dętki jako zabezpieczenia? daj znac czy to beda małe skuterki lub nowy model
powiem ci tylko ,że było tak , jak byś chciał żeby było u ciebie (sex , drugs & rock'roll ) ps . wiem ,że u ciebie jest jeszcze większy czad , ale to tak między nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż można powiedziec. tsza se było normalny motór kupić
jo jestem mało normalny , więc motor też musza mieć "nienormalny" ps.wiesz jak to chodzi po winklach????? jestem w szoku !!! Serio!! XX to padło przy tym jest !! Chajką nie dawałem tak w palnik na winkielkach więc nie powiem nic . Nie jest to też lajtowa nowoczesna szejseta napewno , ale z każdą "starszą" już bym się poszarpał , jak by mi się lampka załonczyła . Komfort i pałery . Ino dawno nie woziłem się na kardanie , a jednak to jest różnica ,cza się przyzwyczaić , no i suche sprzęgło . Jest jajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to silnika żeś remontowoł?
skrzynie wymieniałem , a do tego prawie cały motor cza rozbierać .Trochę też innych fantów musiałem powymieniać bo motek kupiłem po lekkim dzwonku .
Na moje to on ma lekko zryty beret i temu tak pisze....
lekko , powiadasz ???? Toś mnie pocieszył , człowieku .ps.ZNALAZŁEM USTERKĘ - Rozkopałem cały podnóżek , jest z tym trochę zabawy .Załamany był kabelek z bocznej podstawki , w takim miejscu ,że ........... No ale już wiem , polutowałem , poizolowałem i bryka śmiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.