Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Romet Ogar 200


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

hayka dużo poli tak jak koledzy wyżej, lepkość 80W90, klasa min. GL-3, można kupić zamiast Hipola Elfa który mo GL-5, i tyż w moim odczuciu tak szybko się nie zużywo, czyt. nei zabarwia jak Hipol gdzie już po paru min jazdy olej wyglądo jak smoła. a do mieszanki Mixol, ew. przy odrobinie szaleństwa jakiś olej co je czerwony i je stosowany do pił łańcuchowych, Stihl, Makita, Huskvarna, ja osobiście leje makite, mniej kopci, i je w proporcji 1:50 a nie tak jak mixol 1:25. pozdro.P.S to takie szlachetne z twoij strony uzupełniać lukę która powstała za czasów kiedy ogara w garażu nie było..................... żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie. do mieszanki to wiem co sie leje tylko nie wiedzialem co w skrzynie a nie chcialem zje**c

bartuś , czy ci się życiorys pokręcił czy aborcja jaka nieproszona ? , czy kredyty cie menczom ? , jo rozumia że jes kryzys , ale jo cie prosza - OGAR ??
a no widzisz ostatnio zauwazylem ze na obudowie p lewej stronie sa jakies cyfry i jakas wajha no to nacisnołem. zgrzytło no i motor zaczal zapierd**c no to sie zesrałem ze strachu na mientko i stwierdzilem ze to dla mnie za szybko no i postanowilem przesiasc sie na cos słabszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik , jo niywiym co Ty mos w silniku ,że po poru minutach jazdy Hipol jes jak smoła. Jo kedyś, jak miołech simsonka, to lołech właśnie Hipol i do nastympny wymiany boł leko corny, ale smoły niy boło.
użyłeh metaforycznie słowa "smoła", porównując ino pospolitego hipola z troszkę droższym olejem u mnie hipol po 200km zrobionych wyglądo jak czorne "coś", a po elfie widza że aż tak fest się nie zmienił, no aczkolwiek każdy robi jak chce, skrzyni nawet wlanie byle jakigo gówna nie zaszkodzi, a tarcze sprzęgłowe w ogarku to grosze
a no widzisz ostatnio zauwazylem ze na obudowie p lewej stronie sa jakies cyfry i jakas wajha no to nacisnołem. zgrzytło no i motor zaczal zapierd**c no to sie zesrałem ze strachu na mientko i stwierdzilem ze to dla mnie za szybko no i postanowilem przesiasc sie na cos słabszego
nie godej że miołeś to zablokowane do 11kw i zarejestrowane na A1 pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.