Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowicjusz;]


Sokół Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zakupiłem Horneta CB600 2007 dwa dni temu i mam kilka pytań, może i są banalne ale nie doczytałem się nigdzie tego....Po pierwsze to chodzi mi o prawidłową temperaturę pracy silnika na postoju za jakimś zawalidrogą i podczas jazdy, pytam bo raczej to jest ważne i chce mieć pewność;]Teraz sie pewnie nie jeden uśmieje ale jest tam jakiś schowek pod siedzeniem? Bo walczyłem długo szukając jakiejś wajchy ale nie znalazłem oglądałem ze wszystkich stron czy tam widać coś schowkopodobnego i średnio to wygląda w tym temacie, prosze o pomoc nie o wyśmianie;]Jakie paliwo znosi najlepiej ten silnik i czy Castrol GPS 10W40 4T posmaruje dobrze serducho szerszenia?O technike jazdy w łukach itp. juz nie pytam bo tego sie nauczę, mam nadzieję że mimo stosunkowo młodego wieku i mocy maszyny jak na pierwszy większy motor zdrowy rozsądek (troche go chyba mam) pozwoli mi w całości i bez wypadkowo cieszyc się motocyklem, dzięki za wszystkie posty dotyczące pierwszych kroków na motorze, tematyka wypadków leje też sporo oleju do głowy... przyda sięLEWA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zeby silnik nie przekraczal 100st chociaz w kroku bedzie to ciezkie ale wtedy wlacza sie wentylator i chlodzi go albo inne chlodzenie przy 110 proponowalbym sie zatrzymac i go zgasic jezeli chodzi o jazde to ja rzadko jak smigam szybko mam 90 zazwyczaj 87 st. schowek jest otwierany kluczykiem zazwyczaj gdzies pod siedzeniem. benzyna 95 styknie jezeli chdozi o olej to musisz sprawdzic w ksiazce serwisowej jaki najlepiej do twoejgo sprzeta pasuje albo zapytac kogos kto na takim samym smiga.chyba pisalismy w podobnym czasie manka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.