Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Gniewajcie Się Ale Temat Nie Jest Zwiazany Z Motorami


bandit915

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam nadzieje ze się nie pogniewacie ale potrzebuje pomocy i może ktoś będzie w stanie mi pomóc.Od marca mam zamiar trochę popracować, w domu mam do położenia i zrobienia kanalizacje zewnętrzną czyli:- co muszę mieć i czy ktoś to już robił - czy trzeba mieć jakieś plany projekt czy coś w tym stylu......- czy ktoś ma dostęp do tanich materiałów Potrzebuje pomocy przy kładzeniu kostki brukowej, potrzebuje ubijarke i kogoś kto się na tym zna, najlepiej jak ktoś przy czymś takim pracuje i wie jak układać... Fajnie by było jak by miał jakieś zniżki w jakiś hurtowniach wiadomo, że czym więcej zaoszczędzę tym więcej kasy zostanie na nowego sprząta bo moja K2 już mi się znudziła hahahahah A nie che dawać jakimś firmom dawać zarobić.... pozdrawiam i dziękuje i przepraszam za ten temat bo nie jest związany z motorami....pozdrawiam i do zobaczenia w sezonie Aha mam jeszcze jedno pytanko czy ma ktoś oryginalnego windows office odsprzedać niekiedy są takie na trzy komputery z czego moze ktoś nie używać pozostałych dwóch uprawnień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś przy kostkach, jak ułożyliśmy z ekipa chodnik na Ornontowicach na jakimś nowym osiedlu to na drugi dzień majster kazał gelynder dorobić... domyśl sie po co... Ale spytam sie o sprzęt, chyba obecnie za zimno na prace przy chodnikach może da sie na lewo gdzieś wypożyczyć... Ale nic nie obiecuje ciężko sie dogadać z tymi pijusami...Lepiej zatrudnij dobra ekipę, po co masz potem ta Suka dziury omijać podjeżdżając pod dom, o fuszerkę łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.