Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto


king101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Karol i mam 14 lat od podstawówki marze o motorze lecz jak wiadomo karte motorowerową można robić dopiero w gimnazjum obecnie jestem w 2 klasie gim i chciał bym sobie kupić moto rower myśle o Aprilia RS50 co o niej sadzicie czy warto kupić lub jakiś inny też ładny jak ona lub ładniejszczy w podobnej cenie to była pierwsza cześć,To teraz druga no wiec mieszkam tylko z mamą i babcia, mama aktualnie jest bez pracy lecz szuka i żyjemy jedynie na recie babci wiec za te pieniądze raczej nie spełnie marzenia lecz myśle o pracy i czytałem coś o pracy chałupniczej wiecie coś na ten temat lub cos innego byście mi polecili mieszkam w małym miasteczku wiec niema tu za dużo do pracy wiec raczej nic nie znajdę a nawet jeśli to za takie grosze że za 5 lat może ja kupie jak cena dużo spadnie i do tego używkę choć teraz też chodzi mi o używana a w jakiej cenie w ogule stoja obecnie RS50.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)Jeśli chodzi o pracę chałupniczą to kolega swego czasu składał bolce w które się wsadza jarzeniówki...miał tego kupę i czasem się z nauką nie wyrabiał.Jeśli byś chciał to robić to powiem Ci że długo byś musiał to wszystko składać bo kokosów z tego nie ma...Jeśli na prawdę myślisz o Aprilli RS to przekalkuluj czy Ci będzie starczało pieniędzy na opłacenie i lanie do baku do tego motorka no i do dozownika oleju bo to przecież 2T.Co do cen to różna więc najlepiej sprawdź sobie na allego ;)Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ładne albo tanie. Jak nie masz pieniędzy na Japończyka to poszukaj lepiej jakiegoś simsona, żebyś czasem nie wpadł na pomysł i pokusił się o chiński używany skutorower za parę groszy bo suma sumarum będzie cię kosztował więcej niż ten Japończyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kupuj Rometa z lat 80. Widziałem kilka tak super utrzymanych, że pełen szacun.Poza tym są tanie w utrzymaniu i eksploatacji. W1982 albo 83 jechaliśmy z kolegą na takich maszynach z Bydgoszczy nad morze i z powrotem w jedną sobotę. Jeśli o Romcia dbasz to jest naprawdę niezawodny. Za 300 - 500 zł kupisz taki na Allegro. Dopieść go i na pewno go pokochasz. Simson owszem, ale to już inny przedział cenowy w zakupie. Nie miałem to nie będę się wypowiadał. Powodzenia. Daj znać jak się już na coś zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.