Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca Na Ferie


Evil

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiejś pracy na ferie zimowe, 2 tyg od poniedziałku. NIe mam zamiaru siedzieć w te ferie 2 tyg w domu, a kasa bardzo bardzo potrzebna.Jakaś praca w okolicach Kalet,Tarnowskich Gór itp. Lat 19, robić moge wszystko.W sumie około 5 miesięcy (wakacje, ferie, wakacje, soboty itp) robiłem w budowlance, głównie ocieplenia itp. Niestety taki okres przyszedł, ze nie mam gdzie teraz przyrobić.Przyszły informatyk (3 kl tech). Prawko B jak by co to jest. Z mechaniki to coś tam kumam, sam wszystko przy sprzętach grzebie, a czego nie wiem to sie pytam bo w rodzinie pełno mechaników Ale jak by co to na wszystko jestem chętny, robic moge wszystko, szybko sie ucze i wszystkiego sie da nauczyc Jak ktoś wie gdzie jest możliwość choćby pare groszy sobie przyrobić to byłbym bardzo wdzięczny za info. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny jesteś z tym "wszystko". Lepiej nie nadużywać takich zwrotów bo nigdy nie wiadomo jaką możesz dostać propozycję od emerytki imieniem Tadeusz.Załatwiałem raz sprawę w banku babka do mnie rzecze: Gdybym mogła kiedyś w czymkolwiek pomóc proszę do mnie dzwonić bezpośrednio na komórkę. Ta babce odpowiadam: dobrze się składa, że się pani zaoferowała, gdyby była pani uprzejma to właśnie muszę zrobić pranie więc zapraszam, to kiedy się mogę spodziewać? No i potem 2 tygodnie mi się remontem wykręcała więc jednak nie we wszystkim chciała pomóc...Poszukaj lepiej w pośredniaku większa szansa, że tam coś znajdziesz zwłaszcza, iż z powodu zimy jest dużo roboty przy pracach interwencyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny jesteś z tym "wszystko". Lepiej nie nadużywać takich zwrotów bo nigdy nie wiadomo jaką możesz dostać propozycję od emerytki imieniem Tadeusz.Załatwiałem raz sprawę w banku babka do mnie rzecze: Gdybym mogła kiedyś w czymkolwiek pomóc proszę do mnie dzwonić bezpośrednio na komórkę. Ta babce odpowiadam: dobrze się składa, że się pani zaoferowała, gdyby była pani uprzejma to właśnie muszę zrobić pranie więc zapraszam, to kiedy się mogę spodziewać? No i potem 2 tygodnie mi się remontem wykręcała więc jednak nie we wszystkim chciała pomóc...Poszukaj lepiej w pośredniaku większa szansa, że tam coś znajdziesz zwłaszcza, iż z powodu zimy jest dużo roboty przy pracach interwencyjnych...
Dokladnie ,to jak koles podjezdza do panny przy trasie i pyta:-le bierzesz za wszystko za godzinke?-150-to wsiadaj,bedziemy murowac...a tak do tematu:popytaj w hurtowniach -do rozladunku,przekladania albo rozwozenia towaru,moze trzeba zlozyc komus kompa...posprzatac biuro,odsniezyc plac..mozliwosci jest wiele.Przerabialem to, w kazde wakacje pracowalem w hurtowni spozywczej(co prawda jakies 15 lat temu), ale mysle,ze to sie tak bardzo nie zmienilo...Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze sprawa ma sie troche inaczej np w jakimś mieście typu Sosnowiec itp a na można powiedzieć wsi Kalety gdzie nie ma za dużo firm, hurtowni itp. u siebie chyba przeszedłem wszystkie możliwe firmy (tak mi sie wydaje) Jeszcze jutro sie gdzieś porozglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.