Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebuję Kontaktu :)


pablogixer3/4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak się złożyło, że nie mam konta na allegro, a potrzebuję adres mailowy, lub tel do właściciela aukcji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=835459615. I tu prośba do Was, jeśli ktoś ma konto na w/w stronie, o napisanie maila do niego o ewentualny kontakt, i wysłanie mi go na PW, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak się złożyło, że nie mam konta na allegro, a potrzebuję adres mailowy, lub tel do właściciela aukcji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=835459615. I tu prośba do Was, jeśli ktoś ma konto na w/w stronie, o napisanie maila do niego o ewentualny kontakt, i wysłanie mi go na PW, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
witamoczywiscie moj mail to [email protected] tel to 696623369 (najlepiej po 17 bo do 17 pracuje)pozdrawiam jktaką dostałm odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 3 grosze to trzeba wszędzie wrzucic
Ty misiek jak chcesz się bawić w moderatora to załóż swoje forum a tutaj zostaw to kompetentnym ludziom. Jeśli masz coś do powiedzenia (z własnego doświadczenia a nie "kolega kolegi powiedział") to chętnie wszyscy poczytamy coś o porównaniu FLM do Dainese.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że znowu macie sensację, myślałem, że są tutaj ludzie dorośli, ale najwyraźniej byłem w błędzie.Czy temat dotyczy porównania firmy FLM do Dainese?????? Jeśli chcecie powymieniać się opiniami, załóżcie kolejny temat, ja znam bardzo dobrze szmaty jednej i drugiej firmy i nie potrzebuję WASZYCH komentów. Nuda zżera? - do garażu i popieścić cacka, a nie byle przysrać. Prosze o zamknięcie tematu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamoczywiscie moj mail to [email protected] tel to 69662------- (najlepiej po 17 bo do 17 pracuje)pozdrawiam jktaką dostałm odpowiedź
mnie tylko jedna rzecz niepokoi. W dobie wszechobecnej ochrony danych, kodowania i podwojnego ohaslowania przez allegro danych kontracheta ktos wkleja publicznie dane osobowe.ta wiadomosc powinna isc na priv a nie cale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.