Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki


brutus333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak zwykle potrzebuję się czegoś dowiedzieć więc piszę, ale do rzeczy. Jutro mam zamiar jechać po Suzuki DL 100 V-Strom, i chciałem się dowiedzieć co w takim motocyklu jest słabym punktem, jakie przebiegi te maszyny wytrzymują itp. To jest ten który chcę kupić http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1491527. Pozdrawiam i szerokości życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako takich szczególnych wad motocykle te nie posiadają. Co do przebiegów to można liczyć je setkach a nie jak w innych dziesiątkach tys km. Bardzo długowieczne i bezawaryjne silniki jak są dobrze traktowane. Nie bądź zdziwiony jak sprzęgło będzie bardzo hałasowało, w tym modelach zwłaszcza z początku produkcji to norma. Jeśli motocykl był używany zgodnie z przeznaczeniem to przebieg prezentowanego egzemplarza 43000 to trochę mało jak na 2003r, ale różnie ludzie eksploatuję motocykle. Daj znać jak będziesz po oględzinach lub kupnie bo ja również rozglądam się za tym modelem tyle ze z rocznika 2005 i nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wiele motocykli, większość sprowdzona z Angli. Nigdy więcej nie pojadę oglądać moto z Angli, nawet elementy aluminiowe były pordzewiałe . Dzisiaj byłem oblukać Fazera w gołej wersji, ładny, zadbany, sprowdzony z Włoch, tak samo GSX-R 750, też czysty i ładny. Ale jednak wolę DL-a, tylko żeby kupić coś godnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, obejrzałem i to wszystko. Motocykl zadbany wizualnie, lakier wydaje się oryginalny, jednak łańcuch rozrządu daje już oznaki zużycia (na tylnym cylindrze).
A jestes pewny ze to rozrzad a nie dekompresator ? Bo on siedzi w tylnim cylindrze i zazwyczaj sobie cyka - i nic z tym nie zrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimnym silniku były nieregularne stuki i szarpnięcia, po rozgrzaniu się trochę uspokoiło. Wyglądało to jak by co jakiś czas przez ułamek sekundy ktoś łapał i puszczał. Tak to wytłumaczę laicko Rezygnuję z motocykla, nic nie kupuję, ale jako były motocyklista chyba mogę tu zaglądać co jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.