Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5181


Cebria

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowi³yœmy wspólnie z Szalonook¹ za³o¿yÌ "kobiecy" temat na forum...Zbli¿a siê wiosna, porzucimy grube ubrania i wielkie kurtki, przyjdzie czas zeby odkurzyÌ topy i krotkie spodniczki czy spodenki...Dla niektorych to upragniony czas kiedy w koncu mozna odsloniÌ kawa³ek cia³ka... A dla innych to chwile obsesyjnej walki samego ze sob¹...I tak ze skrajnoœci w skrajnoœÌ, wszystko po to ¿eby byÌ atrakcyjnym i przyci¹gaÌ uwagê otoczenia...Tylko po co to wszystko, skoro niektorzy z nas nie potrafi¹ siê sami zaakceptowaÌ? ----------------Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?Jakie preferencjê... A mo¿e ktoœ ma sprawdzone sposoby na idealne cia³o i chce je zdradziÌ? Pozdrawiamy Cebria & Szalonooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz to.. czy warto... glodzic sie? katowac ? po to by dotrzec do celu? wiekoszc potem popada z tego wszytkiego w choroby... a wszytko w pogoni za tym by byc pieknym, za tym by zaakceptowac siebie samego, swoje cialo... By pokazac sie innym ze mozna wygladac jak modelki z wybiegu ale czy one tak naprawde sa piekne ? zamieszcze ponizej fotki modelek, ale i nie tylko. Fotki sa moim zdaniem drastyczne na swoj sposob. Ale wlasnie to sie dzieje z nami samymi gdy dostajemy obsesji na swoim punkcie ... Niech te fotki po niekad beda przestroga... Dla tych ktorzy tak obsesyjnie do tego podchodza, dodam ze nie tylko kobiety sie tak katuja ale mezczyzni niektorzy tez. Szalonaaanka & Cebriapost-544-1143055768.jpgpost-544-1143055789.jpgpost-544-1143055800.jpgpost-544-1143055809.jpgpost-544-1143055820.gifpost-544-1143055829.jpgpost-544-1143055842.jpgpost-544-1143055859.jpgpost-544-1143055875.jpgpost-544-1143055892.jpgpost-544-1143055906.jpgpost-544-1143055959.jpgpost-544-1143055963.jpgpost-544-1143055986.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo fuuuujsory Âże sie wpiepszam w wasz babski temat ale te foty....obrzydliwe FUUJJJJJJJ, a jeÂśli chodzi o te caÂłe odchudzanie to dlamnie to jest brzydkie-takie chudeMOJA BABA MUSZA MIEĂ ZA CO CHWYCIĂ!(taki po¿¹dny udziec )ale rĂłbcie jak tam chcecie- TAK ÂŻADNA Z WAS NIEBEDZIE MOJÂĄ KOBIETÂĄ, CHYBA ÂŻE... PÂłoozDRooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gubsiejsze s¹ najlepsze. Fajnie grzeja w nocy i dwie skrzynki piwa unios¹ Tak na powa¿nie to musi byc za co chwycic, ja nie wiem skad sie przyje³o ze modelki to ³adne s¹. Wieszakom mówimy NIE, wiec nie róbcie sobie krzywdy. Natomiast jak widze laski co chca byÌ szczup³e i sniadania nie jedza itd a potem wpiedrol¹ du¿a paczkê chipsów, czekolade a do kawy zawsze du¿e ciacho , no to wtedy czeœÌ jak czapka P.S. Ja do Kawy to tylko benzyne leje i jest git pozdrawiam Dzio³chy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gubsiejsze sÂą najlepsze. Fajnie grzeja w nocy i dwie skrzynki piwa uniosÂą    Tak na powaÂżnie to musi byc za co chwycic, ja nie wiem skad sie przyjeÂło ze modelki to Âładne sÂą. Wieszakom mĂłwimy NIE, wiec nie rĂłbcie sobie krzywdy. Natomiast jak widze laski co chca byĂŚ szczupÂłe i sniadania nie jedza itd a potem wpiedrolÂą duÂża paczkĂŞ chipsĂłw, czekolade a do kawy zawsze duÂże ciacho , no to wtedy czeœÌ jak czapka  P.S. Ja do Kawy to tylko benzyne leje i jest git  pozdrawiam DzioÂłchy
najbardziej rozbrajajace jest to ze duzo ludzi glownie amerykanow obrzeraja sie wielokalorycznym zarelkiem a do tego wszytkiego popijaja cole light bo niby sylwetke im ma poprawic i gdzie oni maja gÂłowe Nie ma to jak odzywianie sie zdrowo A nie darzenie do ideaÂłu... bo potem dzieje co sie dzieje, gdy niektorzy zaczynaja panowac nad samym soba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te modelki o kurde koÂści owiniĂŞte skĂłrÂą  moÂżna byĂŚ chudym ale nie bez przesady
to³di one siê nie odchudza³y do takiego stopnia tylko one s¹ chore!!! niepamiêtam jak siê nazywa ta choroba ale jest taka choroba ze nie mo¿esz jeœÌ!! poprostu organizm ci nie przyjmuje jedzenia!! (przewa¿nie wystêpuje to u kobiet, nie s³ysza³em ¿eby mê¿czyzna by³ chory na t¹ chorobê) no i potem sie wygl¹da tak jak te ze zdjecia!! nawet jakby chcia³y zgrubn¹Ì to nic nie poradz¹ na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toÂłdi one siĂŞ nie odchudzaÂły do takiego stopnia tylko one sÂą chore!!!      niepamiĂŞtam jak siĂŞ nazywa ta choroba ale jest taka choroba ze nie moÂżesz jeœÌ!! poprostu organizm ci nie przyjmuje jedzenia!! (przewaÂżnie wystĂŞpuje to u kobiet, nie sÂłyszaÂłem Âżeby mĂŞÂżczyzna byÂł chory na tÂą chorobĂŞ) no i potem sie wyglÂąda tak jak te ze zdjecia!! nawet jakby chciaÂły zgrubn¹Ì to nic nie poradzÂą na to...
ta choroba to anoreksja, organizm najczesciej tzn. w pozniejszej fazie zaczyna nie odczĂłwac potrzeby przyjmowania glodu, poniewaz rzeladek sie kurczy i dochodzi do braku Âłaknienia. Takie dziewczyny poprostu przestaja jesc i do tego bardzo duzo cwicza. A co najgorsze pomimo tego ze waza ok.35kg to ciagle twierdza ze sa za grube. Dlatego wiekszosc z nich niestety ale umiera w bardzo mlodym wieku. Sama mialam znajoma , ktora poprostu zaczela sie odchudzac az zaglodzila sie na smierc.... Przykre ale prawdziwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.