Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5133


Motobandit

Rekomendowane odpowiedzi

kolczyki jak dla mnie masakra ale niech sobie nosi kaÂżdy co chce... Podobaja mi sie jakieÂś maÂłe u niektĂłrych niuniek w pĂŞpku lub jĂŞzyku ale choinka odpada tatoo jest zajebiste ale oczywiÂście z umiarem
mi akurat sie niepodobaja kolczyki w pĂŞpku i innych miejscach wystarczÂą w uszach co do tych ludzi to przesadzili ale ja tam nic do nich nie mam kaÂżdy ma "zboczenie na punkcie czegos" tatuarz fajna sprawa w palnach jest motorek na ramieniu tylko narazie z kasÂą ciĂŞÂżko wole wlĂŚ pod korek orientyjecie sie ile kosztuje zrobienie czegoÂś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientyjecie sie ile kosztuje zrobienie czegoÂś takiego?
Przedewszystkim wazna jest wielkosc tatuazu od tego chyba zaczynaja wyceniac dany tatuaz. <takmi sie wydaje> Zreszta najlepiej wez wzor i wybierz sie do salonu tam powiedza Ci dokladnie co, jak i za jaka cene;) Zadna filozofia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzostwo to QOTSA, APC, Taproot i wiele wiele innych tego typu klimatycznych zespo³ów...A pani PJ Harvey, ehhh... Autorytet w sprawach muzyki  Dla zainteresowanych mp3:PJ HarveyQOTSA      
Szczerze nie znam tych zespolow ale tak srednio na jeza mi sie podobaja , ten qotsa to mi sie w niktorych momentach z m.mansonem kojarzy heheh a ten drugi troche delikatna muza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi akurat sie niepodobaja kolczyki w pĂŞpku i innych miejscach wystarczÂą w uszach   co do tych ludzi to przesadzili ale ja tam nic do nich nie mam kaÂżdy ma "zboczenie na punkcie czegos"  tatuarz fajna sprawa w palnach jest motorek na ramieniu tylko narazie z kasÂą ciĂŞÂżko wole wlĂŚ pod korek    orientyjecie sie ile kosztuje zrobienie czegoÂś takiego?
niewiem jaki du¿y ten tatua¿ chcesz ale moze cie on wyjœÌ jakieœ 200-300z³, drogie takie cos jest, ale to wszystko zale¿y od rozmiaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zl to jak sie ma znajomego to moze zrobic cos wielkosci 15 na 15 cm cos jak moj wzor.Wlasnie takiej wielkosci wzor kumpel mi zrobil za 200 zl a w studio powiedzieli mi za to samo 400-500 , takze koszt takich zabaw jest dosc drogi.Na wakacje bede chcial zrobic cala lydke licze sie z kosztem okolo 500-600 zl po znajomosci W krakowie w studiu znajoma robila sobie tattoo wielkosci 2cm na 2 cm z daleka wyglada to jak pieprz a nie tattoo takie to male a zaplacila za to 80 zl i to bylo 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zale¿y te¿ od rodzaju barwnika i detali wzoru. Wiadomo, ¿e wielobarwny i skomplikowany tatua¿ bedzie dro¿szy ni¿ prosta, czarna dziara...Mam znajomego, ktory prowadzi salon i podlicza mnie po znajomoœci Za 2 malutkie zap³aci³am, uwaga ==> 4 piwa.A wzor jaki mu pokaza³am <od karku przez kregos³up do posladków> wyceni³ na ok 150.W salonie napewno trzeba sypn¹Ì grubo $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.