Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5133


Motobandit

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nic do nich nie mam
W sumie ja tez nie
Osobiscie jestem zwolenniczkÂą piercingu i tattoo...Ludzie twierdzÂą Âże modyfikcje swego ciaÂła to choroba...,ale najwiekszÂą chorobÂą na tym Âświecie jestNIETOLERANCJA...
a masz cos przekolczykowane albo jakies dziargi ????
hehehe ja tam uwielbiam kolczyki i tattoo a moje ucho juz przezylo agrafke rozmiarow xxxl na co niektorzy sie gorszyli
ja tez mialem agrafki swego czasu i to nie jedna nawet w ramieniu mialem kolczyka , ale teraz wole tattoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W³asnie pochwalcie sie, kto ma fajne tattoo albo piercing Ja mam 2 malutkie napisy, w planie 3 tym razem big art projekt ==> tribal, lub w³asna wizja Kolczyków brak, stan zdrowia nie pozwala na zadomowienie sie metalicznych cia³ obcych... A szkoda, bo bardzo chcialam miec kolczyk w sutku albo nad ustami jak M.Monroe No ale có¿... W innym ¿yciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuuuj Ci an fotach bleeeee ochydne !!!!! Nigdy bym sie tak nie wywaliÂła !!! bleeee !!!! Ja tam nie lubie przesady, ja mam sama po jednej dziurce w kazdym uchu i tyle mi styknie, po co mi wiecej W sumie mysle nad kolczykiem w jezyku ale nio watpie ze stan zdrowia na to pozwoli... Ale sie zobaczy... A co do dziar.... nio to tez co za duzo to do dupy takie jest moje zdanie, ale tatulaz...sobie walne napewno nie za duzy.. taki nad tylkiem fajny jakis wzorek Ale nie zeby sie tatuÂłowac cala albo cos w tym stylu bo to jest przesada!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanie mam lewe + prawe ucho wykolczykowane + za niedlugo beda kolejne kolczyki bo kasa sie zbiera A tatuaz w swoim czasie, w planach jest od kilku lat, ale nie chce czegos co wszyscy w kolo maja...Kazdy ma prawo robic oc chce ze swoim cialem i jesli chca sie przebijac to niech to robia hehe moja agrawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobandit, dogada³byœ siê z moim ex    Dobry klimaty punky- punky 
Punk Forever - jak ktos sie z tym rodzi to juz z tym umrze , to zostaje w glowie - taka rysa na mozgu hehehe.A co do tattoo to ja posiadam 2 male jeden wiekszy a na wakacje planuje cala lydke wydziabac i lopatke Tylko kasa jest jedynym problemem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.