Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5143


tymczasem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Paru osobom jestem znany jako Virtual69 Chcialem odwiedzic Nasze forum po dlozszym czasie nieobenosci.Tak sie sklada ze jestem za granica i nie mam za wielu okazji zeby Was odwiedzic-w sumie to moja pierwsza. Niestety zapomnialem hasla na moj stary login-ale spoko mysle sobie-jest jeszcze opcja 'zapomialem hasla'.No to mowie sobie spoko,zaraz mi przysla majla z haslem i jest git.I tu pojawia sie moj problem. Chcialbym kogos odpowiedzialnego za ta funkce opierd...olic bo czekam godzine a nie 10 min na haslo i nic nie ma a cala inna poczta zawsze dochodzi. Wiec chcialem zapytac na h..j ta opcja jak nie dziala?Pozdrawiam wszystkich serdecznie a jak juz dostane moje haslo i sie normalnie zaloguje to pogadamy cos wiecej.3majcie sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Paru osobom jestem znany jako Virtual69 Chcialem odwiedzic Nasze forum po dlozszym czasie nieobenosci.Tak sie sklada ze jestem za granica i nie mam za wielu okazji zeby Was odwiedzic-w sumie to moja pierwsza. Niestety zapomnialem hasla na moj stary login-ale spoko mysle sobie-jest jeszcze opcja 'zapomialem hasla'.No to mowie sobie spoko,zaraz mi przysla majla z haslem i jest git.I tu pojawia sie moj problem.  Chcialbym kogos odpowiedzialnego za ta funkce opierd...olic bo czekam godzine a nie 10 min na haslo i nic nie ma a cala inna poczta zawsze dochodzi.  Wiec chcialem zapytac na h..j ta opcja jak nie dziala?Pozdrawiam wszystkich serdecznie a jak juz dostane moje haslo i sie normalnie zaloguje to pogadamy cos wiecej.3majcie sie!
ja uÂżywaÂłem tej opcji 3 razy i dziaÂłaÂła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema    najlepiej idÂź do hipnotyzera i cie zahipnotyzuje i jak bedziesz spal to cie sie spyta jakie miales hasÂło i jak sie obudzisz to ci powie hahaha!! sory ze sie tak smieje bo wiem ze to nie sÂą poÂśmiehujki!!      pozdro
Dobre rozwiÂązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.