Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5075


Dejw

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjĂŞciu obok jest mĂłj pacjent , przywiozlem go niedawno z niemiec , stan ogĂłlny jest nienajgorszy , ale... bardzo mocno sÂłychaĂŚ juÂż ÂłaĂącuszek rozrzÂądu i wiem Âże bĂŞdĂŞ juz zmuszony go wymieniĂŚ . Problem leÂży jednak w czym innym : motor nawet na mrozie odpala mi bez zajÂąkniĂŞcia ale wÂłaÂśnie problem jest taki Âże nie wkrĂŞca siĂŞ powyÂżej 6-7tys i czasie jazdy teÂż na Âżadnym z biegĂłw. Jak sÂądzicie moÂże to robiĂŚ wspomniany juÂż ÂłaĂącuszek ?? Bo wszystko pozanim myÂśle Âże jest ok.Z gĂłry dzieki za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyœÌ dok³adnie gaŸniki, wyreguluj zaworysprawdŸ filtr powietrza, zrób porz¹dek z ³aùcuchem rozrz¹du - mo¿e to byÌ równie¿ napinaczi na koniec nowe œwiece i olejjeœli dalej bêdzie kicha, daj go do serwisuprzyjemnego grzebaniamarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki za rade.Z gaŸnikami to podejrzewam ¿e jest wporzo bo pracuje równo i bez zaj¹kniêÌ , olej i œwiece oczywiœcie przed sezonem zmienie, ale jeœli ten mój ³aùcuch rozrz¹du by³ tak luŸny ¿e przeskoczy³ to mo¿e faktycznie problem rozwi¹¿e jego wymiana , napinacza i regulacja zaworów - mam tak¹ nadzieje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskok lancucha skonczylby sie znacznie gorzej niz tylko niewkrecaniem sie silnika na obroty...Samo klekotanie tez nie powinno miec z tym nie wpolnego....Forumowy kolega Danielos przejezdzil z klekoczacym lancuszkiem pol sezonu i CBRa sie wkrecala jak powinna.Proponuje przyjrzec sie filtrowi powietrza, gaznikom i zaworom, swiecom...Generalny przeglad powinien pomoc...Albo jak to mowi Gabrys......panewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez ÂłaĂącuszek tÂłukÂł wymieniÂłem ale jeÂździÂłem troche na tym starym jeczaÂł ale obroty byÂły ok nie mam pojecia co to jest ja bym stawiaÂł na Âświece choĂŚ jeÂśli to Âświece to dziwne Âże dobrze pali....NAPEWNO TTO ZADNA BLOKADA!!!nie wiem za bardzo jak ci pomuc ale chyba bez serwisu lipa jesli to nie swiece itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âświece wszystkie sÂą OK , pracuje jak zegarek tak do 5-6tys -rĂłniutko i pÂłynnie , ale potem juz nieciekawie przy tych 6-7tys.obr. i potem juz koniec A tak po drugie wykonywaÂł juz kiedyÂś ktoÂś ten manewr Âżeby zamiast oryginalnego napinacza daĂŚ z fzr600 ?? Podobno pasuje i lepiej sie spisuje ?? Prawda ??Pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w " brief" pkt7. iprzejÂżyj caÂły czy nie ma zmian:dotyczÂących blokady mocy i obrotĂłw>jeÂżeli nie matam Âżadnych wpisĂłw,to posÂłuchaj rad kolegĂłw.P.S. Jak tylko kupiÂłeÂś to wszystko graÂło?andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w " brief" pkt7. iprzejÂżyj caÂły czy nie ma zmian:dotyczÂących blokady mocy i obrotĂłw>jeÂżeli nie matam  Âżadnych wpisĂłw,to posÂłuchaj rad kolegĂłw.P.S. Jak tylko kupiÂłeÂś to wszystko graÂło?andrzej
No dziêki Andrzej za porade i teraz w³aœnie prze¿ywam za³amanie psychiczne Okazuje sie ¿e zmian w moim briefie jest kilka na ka¿dej ze stron , a co kolejna to mniej ma mocy !! Po co oni to mieli tak blokowaÌ ??Ostatni wpis to u mnie 9600obr.min a predkoœÌ ograniczona do 158km/h i to dla mnie klêska Jest tu chyba w pkt. 33 wyjaœnienie co zosta³o zrobione przy blokowaniu ale nic z tego nie rozumiem Nie ma jak niemieckie pomys³y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Dejw- itak juÂż "lemoniada!!Ciekawe tylko czym go zdusili? a swojÂą drogÂą tojuÂż nie pierwszy przypadek naforum, a jestem tu kruciutko.Jak moÂżna kupowac cos od niemca nie czytajac dokÂładnie dokumentĂłw!!!!!!!!!!!!PrzecieÂż powszechnie wiadomo Âże u nich taki zabawy, to Âżadna nowina, so i powaÂżne powody zmian: np,MLODY dostaje prawko ikoniecznie chce jeÂżdzic NOWYM GSX-R to prawo niemieckie na to zezwala, pod warunkiem ograniczenia mocydo np.50 KM.Dejw przeskanuj caÂły brief tylkoczytelnie, sprĂłbujemy okreÂślic ,co tamjest nawyrabiane! Ciekawe do kiedy miaÂł wazny"TĂV" bo jak siĂŞ skoĂączyÂł przed twoim zakupem tomoÂże byc bardziej"zciÂśniĂŞt "niz jest napisane.andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.