Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5077


majster@

Rekomendowane odpowiedzi

a jo by siê jeszcze pok³uci³,bo w dodatku widze ¿e i Ziobu i Skalar maj¹ identyczne zdanie poweim Ci Majster czemu siê czepiaj¹,bo nie masz ¿adnego doœwiadczenia a udzielasz odpowiedzi na pytania :jakim motocyklem siê lepiej jeŸdzi albo inne których nie mo¿na znaÌ nie jeŸdz¹c na motocyklu (nie chodzi mi konkretnie o ten temat)potem ludzie to czytaj¹ którzy maj¹ wiêksze pojêcie od Ciebie i œmiej¹ siê ¿e na tym forum s¹ dzieciaki które nie je¿dz¹ ale za to maj¹ zajebiœcie du¿o doœwiadczenia.mam ¿e mniej wiêcej rozumiesz,bo nie obraŸ siê ale ja uwa¿am ¿e jak nie jeŸdzisz to za du¿o pierdó³ piszesz i tyle, jest to doœÌ proste chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leo tak zgadza sie nie jezdze ale mam znajomych i kolegow ktorzy jezdza. I bardzo duzo z nimi gadam wiec w temacie motocyklowym nie jestem zielony Chcieli byscie zrobic z kogos kto nie jezdzi mowiac brzydko chuja A zaloze sie ze wiedze teoretyczna mam wieksza niz wy. ALe wiadomo teoria to nie to samo co praktyka i zdaje sobie z tego sprawe. Mam sie czuc dzieciakiem?? Nie przesadzaj No tak jak ktos mlody sie interesuje motocyklami to zaraz jest zle. To mam zcekac az bede mial 50 lat? Potem ktos powie ze dziadek Ale niektorzy tak maja ze kompleksy lecza na forum. Bo niby jakim prawem mam miec lepszy sprzet niz Ty skoro jestem mlodszy Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czÂłowieku kaÂżdy z nas objeÂździ cie na czymkolwiek,a twoja wiedza teoretyczna jest teoretyczna-> czyli Âżadna.jak myÂślisz z tÂą wiedzÂą teoretycznÂą na jaki zlot cie wpuszczÂą?????hehenie masz czekaĂŚ na 50 lat i dobrze Âże siĂŞ interesujesz ale to Âże masz 45tyÂś na nowe moto nie znaczy Âże nie masz posÂłuchaĂŚ kolegĂłw ktĂłrzy wiedzÂą wiecej,zamiast ino pisaĂŚ farmazony to miej trochĂŞ szacunku bo dla mnie lepszy jest kolega ktĂłry ma MZ i na zlocie dobrze z nim pogadaĂŚ niÂż z pierdoÂła saska na R1 ktĂłry z nikim nie gada kto nie ma nowego moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo myslalem ze bedziemy sie lac po mordach  bo srednio raz na miesiac jestem w Poznaniu.   Leo dobrze powiedzial o co glownie biega, pisanie o czyms, o czym nie ma sie zielonego pojecia.
Nie osmieszaj sie Grozic to mozesz komus w domu. Proponuje zakonczyc pisane przez niektorych w tym temacie bo to jest normalny Skoro jestescie takie madrale to udzielcie sie w temacie gowniarza i powiedzcie dlaczego cena jest taka niska A nie potepiacie mnie bo wam sie temat nie podoba. Albo to ze ejstem z Poznania!? Co to ma do rzeczy. Niczym chuj do wiatraka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha przeczytalem to wszystko i widze ze ladny rozpizdziaj tutaj hhaahahahahanie bylo mnie tutaj troche bo nie mialem czasu ale cos tutaj nie gra. temat moze nie najciekawszy bo foty mozna gdzies tam znalesc ale milo ze majster@ pomyslal o kolegach z forum. a wy sie go czepiacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi...forum schodzi na psy to racja.......Ale byc moze w sezonie sie to zmieni bo na spotkania beda przyjezdzac Ci sami ludzie ktorzy przyjezdzali juz rok temu !!!!! Leo moje uszanowanie! W koncu sie w jakims temacie zgadzamy Opisales dokladnie to o co mi chodzi Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster@ nie podoba ci sie ze ktos sie czepia a sam prowokujesz do dalszej klotni. Inna sprawa ze jesli nawet majster@ wypisywal gdzies tam glupoty (nie wiem nie czytalem) to nie znaczy ze od razu trzeba go jechac bo mam temat srednio odpowiada. Troche na wstrzymanie panowie po OBU stronach barykady.Pissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jo by siê jeszcze pok³uci³,bo w dodatku widze ¿e i Ziobu i Skalar maj¹ identyczne zdanie poweim Ci Majster czemu siê czepiaj¹,bo nie masz ¿adnego doœwiadczenia a udzielasz odpowiedzi na pytania :jakim motocyklem siê lepiej jeŸdzi albo inne których nie mo¿na znaÌ nie jeŸdz¹c na motocyklu (nie chodzi mi konkretnie o ten temat)potem ludzie to czytaj¹ którzy maj¹ wiêksze pojêcie od Ciebie i œmiej¹ siê ¿e na tym forum s¹ dzieciaki które nie je¿dz¹ ale za to maj¹ zajebiœcie du¿o doœwiadczenia.mam ¿e mniej wiêcej rozumiesz,bo nie obraŸ siê ale ja uwa¿am ¿e jak nie jeŸdzisz to za du¿o pierdó³ piszesz i tyle, jest to doœÌ proste chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.