Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5077


majster@

Rekomendowane odpowiedzi

Widze smieciu ze masz cos do Poznaniakow. WIec juz rozumiem o co ci glabie chodzi. MAsz szczescie i dlatego jestes taki cwany bo siedzisz przed komputerkiem bo juz bys dawno w morde dostal Napisalem tak a nie inaczej bo mi sie tak podobalo. Pokazales swoja kulture pajacu Won?? mnie nikt nie wyrzucal A te swoje won to mozesz mamusi w dupe wsadzic Sory wszystkich innch ale zobaczcie co ten palant wypisuje. Ze ejstem z Poznania to nie moge byc na tym forum? Faktycznie troche dziwinie napisalem bo nic nie przedstawiam tylko chcialem sie podzielic z Wami zdjeciami A ty ziobu jak juz mowilem spadaj na drzewo Albo idz mamusi sie poskarz Zbiorowa masturbacja ?? Nie dosc ze to glupie to jeszcze zboczone. Jak cie energia roznosci to filmik i tzrepac konika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu na forum jest galeria? Chwalic nie chwalic mam to w dupie czy sie komus nie podoba Ktos normalny albo nie skomentuje albo napisze ze ladny sprzet i tyle. Nie wiem czy ktos zauwazyl ale chodzilo mi tez o to dlaczego gosc sprzedaje nowa za 39 kola? Czyli o prawie 8 tys taniej. Moze wiece w czym kryje sie pulapka I darowac sobie komentarze bo nie robi to na mnie wrazenia. Ziobu idz do przedszkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariopres! dziadkowie teÂż majÂą marzenia(nie koniecznie o"wnuczkach".jak ktoÂś ich nie ma, to zaczy Âże za Âżycia jwst juÂż trupem!P.S. Zachodzi podejÂżenie Âże majster@ i ziobu mieli juz wczeÂśniej sprawĂŞ !WiĂŞc powiem CI ziobu "nie przeginaj" ja teÂż nie jestem zeÂŚlÂąska!!! Nie mĂłw "won" z forum<bo zaczynam brac do gÂłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj imbecylu, powiedzialem cos na ciebie, obrazilem cie? odpowiedzialem tylko w takim samym stylu jakim byl napisany twoj poprzedni post.Chcesz wpierdol za takie odzywki, kurwa ciekawe czy tylko taki mocny w gebie jestes smarkaczu. Myslisz ze mieszkasz 300km od nas to wszystko ci wolno gowniarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE!!!!!!!!!!!!!!! WYLUZUJCIE .....!!!!!!!!!!!!!PO HUJ SIE CZEPIACIE......Master zadaÂł pytanie i tyle.....jest masa bezsensownych tematĂłw .........Master co do tylniego mocowania to zlikwidowac nieproblen odkrecisz tylko 4 srubki...co do zamontowania kierunkĂłw...to polecam tylnia lampe z wbudowanymi migaczami(okoÂło 600zÂł) a stelaz pod rejestracje to tez bez problemu kupisz albo sam cos wykombinujesz....ale pamietaj ze to nowy sprzet i po usunieciu oryginalnych kierunkĂłw tracisz gwarancje.........niestety cos za cos......jak chcesz cos sie dowiedziec wiecej to pisz na privPOZDRAWIAM WSZYSTKICH NERWUSĂW....WISONA TUZ TUZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekzwa Âżecz, mam na myÂśli cenĂŞ ! chociaÂż nawet jak by goÂśc sorzedawaÂł moto za 20 patykĂłw to itak to suma dla mnie nieosiÂągalna!WracajÂąc do marzeĂą-zobaczcie te paski natylnej oponie.Ciekawe gdzie majster@ znalazÂł te ogÂłoszonko, napewno nie na allegro, ico wÂłaÂściciel napisaÂł ;powĂłd, itd.?andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar ide za madra rada Twixa i pozostawie bez komentarza Rozbawiles mnie Twix ok jak by co to napisze. Z gwarancja chyba masz racje ale jak by co to zawsze mozna przykrecic oryginalne Andrzeju otoz mylisz sie znalazlem to ogloszenie na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93050569Dziwi mnie ta cena Gdzie jest lapica? Aha prosze mi nie grozic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariopres, o jaki "kosmos" CI chodzi, JakoÂś nie trybiĂŞ!A co do bankĂłw,to niepatrz na nie, patrz na "bufet"MÂłody jesteÂś imnie nie osÂłabiaj, tylko zapierdalaj do niemca blisko masz , i za trzy miesiÂące bĂŞdziesz laÂł na dzisiejszy swĂłj postandrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - fajnie sie gada. Bylem z qmplem w ubiegle wakacje w Bostonie i przez 2,5 miesiaca zapierdalalismy ze skrzynkami z bananami ( no i sobiie za ta kase zdalem prawko na A i B , reszta jest na biezaco wydawana na korki, zeby jakos mature zdac) . A w tym roku chce isc na studia , a jak wiesz w wakacje jest rekrutacja ) pzodr i sory wszystkich za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster@! to chyba ze starosci albo zgÂłodu! aj zataĂącowaÂł bym sobie gdybym miaÂł 3 dychy, a mam tylko 9 patoli no i motorek. Auta nie sprzedam boto mĂłj chleb ito przewaÂżnie czerstwyandrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Skalar Widze ze ty tez zauwazyles bezsesownosc tego tematu.... Cale szczescie.....Ciekawe, ze ten caly majster jeszcze nie dostal od nikogo zjebki....Caly czas wypisuje jakies farmazony....A to Suzuki GSXR... pozniej GS.... za jakis miesiac stwierdzi, ze R6 to tez jest w sumie beznadzieja i skupi sie Na K5 albo R1....W kazdym temacie - jakies bzdury, ktore wyczytal na innych forach albo wjakichs szmatlawcachPo jego wypowiedziach jednoznacznie mozna stwierdzic, ze jego kontakt z motocyklami ograniczal sie narazie do trzymania w rekach katalogu Motocykle 2005, z ktorego sypie wszelkimi danymi technicznymi....Kiedys byl temat jakim "motocyklistom" mowimy nie..............I to jest doskonaly przyklad.......WLASNIE TAKIM....Po skladni jego wypowiedzi mozna stwierdzic, ze ma kilkanascie lat i koledzy z podworka nie chca sie z nim bawic... to sobie znalazl sposob odreagowania forum .....Andrzej A5 ....nikt na tym forum nigdy nie byl przeciw ludziom z innych stron, ale jak ktos juz chce napisac to niech najpierw to 3 razy przemysli i nie probouje na sile pokazac jaki jest FAJNY!!!! To jest rowniez rada do Ciebie MASTER ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ziobu widze ze znalazles kolege na poziomie Znowu mnie rozbawlies do lez : I ty mowisz ze ja pisze pierdoly?? : Trzeba miec troche samo krytyki ty korwa znawco motocykli : Nie mowie ze ja sie bog wie jak znam ale niektore barany to mysla ze sa naprawde najmadrzejsze Jezeli cie to dzieciaku pocieszy to dobrze przyznam ci racje jestes madry i wogole super!!! Moj idol jezdzisz super i na dodatek masz niesamowita wiedze :r I nie wyjezdzajcie mi tu z gowniarzem bo dowodzik juz dawno mam i jestescie starsi co najwyzej o 4 lata wiec chlopaki luzik Bys sie madralo zasrany udzielil i napisal mi dlaczego moto jest takie tanie. A nie komentujesz moje posty Przegladalem twoje i nie masz sie czym szczycic Zreszta co masz powiedziec innego skoro nie lubisz poznaniakow. Ja tez mowiac delikatnie za toba nie przepadam. owszem chujowo nazwalem ten temat bo nic nie przedstawiam ale chcialem sie z madrymi osobami podzielic zdjeciami i uslyszec ich opinie na temat ceny Rozumiem ze z tymi kolegami z podworka to na wlasnym przykladzie mowisz?? Uwierz ze ja nie mam tak jak ty Pozdrawiam i zycze wielu takich cudownych postow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu, Skalarku sloneczka Wy moje wyluzujcie bo wam ¿ylki popêkaj¹ .... ostatnio polowa tematów na forum to œmiecie, dlatgo ¿adko tu zagl¹dam. Temat mi nie odpowiada, to siê w nim nie wypowiadam i tyle. Po co wywolywac spiêcia na forum? Po co wdawaÌ siê w polemikê z kimœ kto nie ma o niczym zielonego pojêcia i nie dopuszcza do siebie slów krytyki? Powiem wam jeszcze jedno: to smutne, ale moim zdaniem forum schodzi na psy To nie to samo forum, na którym logowalem sie ponad rok temu, nie ma tego klimatu co kiedyœ.... no ale có¿.... trzeba pod¹¿aÌ za postêpem Sorry za offa Wracaj¹c do pytania o cenê: jest du¿e prawdopodobieùstwo, ¿e sprzêty s¹ sprowadze z USA. Tam ceny sa ni¿sze ni¿ u nas i jesli ktoœ przywozi duzo sprzêtów to interes mu siê oplaci, bo koszty transportu spadaj¹, ewentualnie ktoœ wraca z USA do kraju i wtedy jako mienie przesiedleùcze mo¿e coœ przywieŸÌ bez cla, ale nie pamiêtam dokadnie co i ile..... To s¹ tylko moje domysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cie to dzieciaku pocieszy to dobrze przyznam ci racje jestes madry i wogole super!!! Moj idol        jezdzisz super i na dodatek masz niesamowita wiedze :r I nie wyjezdzajcie mi tu z gowniarzem bo dowodzik juz dawno mam   i jestescie starsi co najwyzej o 4 lata wiec chlopaki luzik
ToÂś stary pojechal po bandzie to Âże masz dowodzik o niczym nie Âświadczy i wcale nie oznacza, Âże nie jesteÂś gĂłwniarzem (bez obrazy), a Ziobu ( i nie tylko On) jest troszkĂŞ wiĂŞcej niÂż 4 lata od Ciebie starszy wiĂŞc troche szacunku proszĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chora sytuacja ja takze nie jestem z tamtych okolic lecz nie mialem takich sytuacji ogolnie malo sie wypowiadam lecz to nie znaczy ze nie sledze forum panowie troche luzu w koncu jestesmy wielkÂą motocyklowÂą rodzinÂą i nie chodzi o to z kÂąd pochodzimy nie uwazacie???przemyÂślcie to moim zdaniem nie ma sensu zadne wyzywanie po co nerwy???...nie powiem temat moze nie nalezy do najciekawszych lecz wcale nie musimy go czytac...chlopak z tego co widze jest bardzo zainteresowany motocyklem dobra panowie dajcie se Âłapki pozdro dla was:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.