Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5007


Moto Christo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoÂś z Was uÂżywa kufrĂłw firmy Moto-Detail? SÂą oferowane np. przez Louisa? W porĂłwnaniu do Givi i Kappa ceny sÂą konkurencyjne. Kufer 44L ktĂłry moze byc mocowany zarĂłwno jako top-case jaki i kufer boczny kosztuje teraz w promocji 59,95 Euro. Nie ma porĂłwnania w cenie z pozostaÂłymi markami. Nie wiem tylko co z jakoÂściÂą i trwaÂłoÂściÂą Moto-Detail 44L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoÂś z Was uÂżywa kufrĂłw firmy Moto-Detail? SÂą oferowane np. przez Louisa? W porĂłwnaniu do Givi i Kappa ceny sÂą konkurencyjne. Kufer 44L ktĂłry moze byc mocowany zarĂłwno jako top-case jaki i kufer boczny kosztuje teraz w promocji 59,95 Euro. Nie ma porĂłwnania w cenie z pozostaÂłymi markami. Nie wiem tylko co z jakoÂściÂą i trwaÂłoÂściÂą
Mam 44 jako Top Case.Kufer jest bardzo pojemny. Mieszcza siĂŞ 2 integrale. Co do samego wykonania to nie wiem czego mozna wymagac od 3 kg plastiku. Sam plastik nie odstrasza i jest w miarĂŞ elastyczny. W srodku masz paski sciagajace i nic poza tym. Aaa zapomniaÂłbym o caÂłkiem zmyslnym zamykaniu. Jesli wchodzisz w sam top case to zainwestuj w jakis solidny stelaz, cos ala mono rack tylko zeby pasowaÂł pod platforme moto detail.Nie warto wchodzic w Hepco Becker bo z nim same problemy. Jest ze znalu i kruszy sie jak kawaÂłek krysztaÂłu.Jesli nie chcesz inwestowac np w cos ala mono rack z Givi to znajdz jakiegos machera od poreczy albo wozkow dzieciecych i niech ci zmajstruje pozadny stelaz z podciÂągami.To tyle. Jak masz pytania to wal smialo.Dodane: Jednak ten moj to 42 . Taki jak tutaj:http://pdfkatalog.louis.de/cgi-bin/detail.cgi?page=432
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Klarkson za odpowiedz. Pytalem o jakosc bo dobre wyroby po prostu trzymaja cene i nie chce wtopic rzucajac sie na cos taniego. Szczerze mowiac nie slyszalem zlych opinii na temat Moto-detailCebul! To jest cena za same kufy. Jak sie przyjrzec tej promocyjnej cenie w lewym gornym rogu to jest 59.95 Euro z dopiskiem PAAR, czyli za pare. To juz w ogole kosmos. Ale stelarz i uchwyt mocujacy kosztuje 90 i 100 Euro czyli drozej niz w Bemotorze do kufrow Kappa. Pogadam z Grzegorzem Pawlakiem. On sprowadza z Louisa po cenach katalogowych. Moze zna jakies szczegoly.Tak, Twix. Bukowina na poczatek. Ale w lecie trzeba gdzies dalej wyskoczyc. A jak plecaczek dostanie urlop to bedzie chciec jechac i kufry sa niezbedne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitia!cena za kuferto chyba cena za kufer. Masz racjê, ze Paar dotyczy pary stela¿y. Czyli kufer 59,95 i para stela¿y 59,95Cebul! Rozmawia³em z Grzegorzem Pawlakiem i powiedzil mi cos ciekawego. Otó¿ on twierdzi, ¿e Niemcy maj¹ tak¹ dziwn¹ politykê, ¿e jak on przyje¿d¿a po towar to go nie obejmuj¹ promocje i on mo¿e sprowadziÌ kufry po cenie 79,95 Euro (czyli bez promocji). To i tak cena ciekawa bo na stronce w PDFie jest informacja, ¿e jakoœÌ gwarantowana przez Kappa (zreszt¹ ten kuferek jest ³udz¹co podobny do kufra Kappa K961N kufry Kappa)Sam ju¿ nie wiem. chyba napisze do Louisa co potrzebujê. Niech mi zbiora wszystkie czêsci i podadza ceny towaru i przesy³ki. Bo inaczej lato przeleci a ja sie bede zastanawiaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebul znasz jakiegos machera w okolicy, ktoremu by mozna powierzyc zrobienie stelaza na podstawie wzoru ?
Mam stelaz pod centralny wiec dorobic na boczne nie bedzie chyba duzego problemu. A fachowca ktory sie tym zajmuje to nie znam, ja u siebie w pracy bede kombinowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DostaÂłem maila z Louisa w sprawie kufrĂłw. WiĂŞc tak. Ja potrzebujĂŞ 3 i o wycene trzech pytaÂłem.Kufry sa w cenie 59.95 Euro za kaÂżdy (10025920). Do tego trzeba dokupiĂŚ element mocujÂący do stelaÂża (zakÂładajÂąc, Âże stelaÂż mamy) w cenie 6.95 Euro za sztukĂŞ (10022989).PrzesyÂłka do Polski kosztuje: 14.32 Euro (staÂła opÂłata za jednÂą paczkĂŞ) + 1.28 Euro za kaÂżdy kilogram. W moim przypadku 3 kufry z tymi elementami mocujÂącymi zmieszczÂą siĂŞ w dwĂłch paczkach i caÂłkowity koszt dostawy wyniesie 46 Euro.I teraz pytanie (wiadomo jakie). Czy ktos w najbliÂższym czasie wybiera siĂŞ do Niemiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.