Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5112


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

MamusiaWiele samotnych kobiet przejawia wysoce rozwiniêty instynkt macierzyùski. Niekoniecznie chc¹ od razu mieÌ dziecko, ale przynajmniej zaopiekowaÌ siê kimœ zagubionym i bezbronnym. Dlatego pou¿alaj siê trochê nad sob¹, nerwowo zaplataj palce, pal jednego papierosa za drugim. To wystarczy, by obudziÌ jej instynkty. Przytuli ciê do piersi, pog³aszcze po g³ówce, a dalej ju¿ wiesz, co robiÌ.Oj, wiem, wiem! Sam jestem klinicznym przyk³adem, ¿e mê¿czyzna roœnie i rozwija siê do trzeciego roku ¿ycia a potem ju¿ tylko roœnie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New RomanticWiĂŞkszoœÌ panienek nie marzy o wielkiej miÂłoÂści, ale o przeÂżyciu choĂŚ jednej dzikiej namiĂŞtnoÂści. I niech ciĂŞ nie zmylÂą seriale brazylijskie i harlequiny. Na tym cynicznym Âświecie nadal ÂżyjÂą romantyczki, ktĂłre – zasypiajÂąc u boku nudnych mê¿ów - fantazjujÂą o tajemniczych kochankach, z ktĂłrymi pĂłjdÂą na caÂłoœÌ. Niestety najczĂŞÂściej koĂączy siĂŞ tylko na rozmyÂślaniu, bo nie majÂą ani odwagi, ani sposobnoÂści, Âżeby zrealizowaĂŚ swoje fantazje. Zgrywaj rycerza na biaÂłym rumaku, obsypuj kwiatami, rĂłb maÂślane oczy, umĂłw siĂŞ na schadzkĂŞ przy Âświetle ksiĂŞÂżyca. Nim siĂŞ spostrzeÂżesz, usÂłyszysz: mĂłj ci on!
Taaaaaaaaaaaaaaak , dziaÂła, zapewniam, ale potem moÂże byĂŚ kÂłopot z wymiksowaniem siĂŞ z takiego ukÂładu
Rumba i czacza dla podrywaczaSpotka³eœ kiedyœ kobietê, która nie lubi³a taùczyÌ? To tak rzadki okaz, jak trzydziestoletnia dziewica. Dlatego zapisz siê na kurs taùca, najlepiej latynoskiego. ChoÌbyœ zupe³nie nie mia³ do tego drygu, nauczysz siê przynajmniej krêciÌ trochê ty³kiem i ruszaÌ biodrami. To wystarczy, ¿eby w przypadku posuchy poderwaÌ jak¹œ panienkê z dyskoteki.
To teÂż dziaÂła, wiem z autopsji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.