Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5110


Cebria

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie du¿a czeœÌ forumowiczów zna t¹ parodie CalibraTeam, ale ja za ka¿dym padam na klatke jak to ogladam i s³ucham nawijki chlopaków "...nie ma jak wy¿elowany Bend¿amin wysiadaj¹cy z calibry...""...wyglada jak g... jest wolniejsza od wielb³ada...""...skrzy¿owany kadett z matizem tak wygl¹da..."Przepraszam jesli ura¿e jakiegoœ fana lub posiadacza "trumny", ale faktycznie texty maj¹ konkretne CalibraTeam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam rytm fajny co do tekstu to lipa ja tam do colibry nic nie mam taka krowa ale sie w niej fajnie siedzi ale tylko z przodu ja na takie dupne auto to z tyÂłu maÂło miejsca kumpel ma 2.0 115kocykĂłw (zagazowanych) on jest fanatykiem tych puszek pewne by sie zagrzaÂł jak by to usÂłyszaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebria RESPECT !Ja tego jeszcze nie widziaÂłem i pÂłaczĂŞ ze Âśmiechu Sam uwaÂżam Âże calibra to jest kiepska imitacja sportowego auta i nie wiem co w niej moÂże podnieciĂŚ ?? Ale sÂą fanatycy i nie napawa mnie to podziwem. Ale i tak w zasadzie Âżadna puszka mnie nie rajcuje SÂą jednak wyjÂątki :1967 Ford Mustang GTA Fastback , Dodge Charger , Cobra... te auta majÂą styl... i sÂą nieosiÂągalne dla wiĂŞkszoÂści z nas Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebria RESPECT !Ja tego jeszcze nie widziaÂłem i pÂłaczĂŞ ze Âśmiechu      Sam uwaÂżam Âże calibra to jest kiepska imitacja sportowego auta i nie wiem co w niej moÂże podnieciĂŚ ?? Ale sÂą fanatycy i nie napawa mnie to podziwem. Ale i tak w zasadzie Âżadna puszka mnie nie rajcuje SÂą jednak wyjÂątki :1967 Ford Mustang GTA Fastback , Dodge Charger , Cobra... te auta majÂą styl...  i sÂą nieosiÂągalne dla wiĂŞkszoÂści z nas Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wchodzimy juz na taki temat to podobaja mi sie supry (ogolnie jestem za toyotami sam takowa smigam niestety to corolla ale zawsze cos) co do reszty do Mustang moj faworyt i nic tego nie zmieni, camoro tez.... ale juz reszta za bardzo nie... cobra tez przesympatyczny wozek... Ogolnie obecnie samochody nie maja tego czegos duszy nie sa zwyczajnie kawalem stali do kochania z dusze.....a co eclipsa tez udany model ale i tak wole toyote .A tak na koniec i tak wole shadowa swojego od wiekszosci puszek na sardynkie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RESPECT VooDoo - mi siê ze wspó³czesnych podoba w³aœnie jedynie supra - wiem ¿e to auto te¿ kiedyœ bedzie kultowe...A co do calibry to nie wiem czemu ale przychodz¹ mi na myœl maluchy ktore widze na wiosce poobwieszane jak choinka na bo¿e narodzenie i ra¿¹ce w oczy spoilery w ka¿dym mo¿liwym miejscu , a jak widze jeszcze jak niektóry ma na masce zrobiony wlot powietrza nie wiadomo na co to wysiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.