Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5071


jaro882

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Pazdzioch - 160 ale rej. na 125... ale mniejsza z tym poszukaj na allegro. Ta wlasnie!! teraz mi sie przypomnialo - jaro, jak sie jedzie na elektrownia to sam po lewej jest myjnia samochodowa i stala DTka 80 na sprzedaz. Ale pewnie dobrze myslac to teraz ona nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Honde mb(HC01) poj. 80St.bdb,maÂło uÂżywany,na orginalnych czĂŞÂściach,zarejestrowany i opÂłacony,posiada nowÂą owiewke na przĂłd.Zarejestrowany na "motocykl" ,1984r.po.15.00 gg.8899751tel.0-606-825-916 - Wojkowice KoÂścielne (woj. ÂślÂąskie)http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M152717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania Aprilie RX 125, 1998rok, 25000km, 33KM, stan bardzo dobry, chyba sprotowy tÂłumiczek bo nieÂźle daje na wyÂższych obrotach:) jak widac orydinalne barwy, lakier i naklejki. sprowadzony, cena mysle ze atrakcyjna. 4200zÂłJak ktoÂś ma chody to moze uda mu sie zarejestrowaĂŚ na motorower. wiĂŞcej foto moge przesÂłaĂŚ na @kontakt:[email protected] 124 851post-1310-1142783316.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM HONDE NS-1 80ccm, FAJNY SPRZĂT I BEDE CHCIAL SIE GO POZBYĂ. MOTO POLECAM, BARDZO MOCNY JAK NA 80-TKE I 120km/h LECI NA PROSTEJ:)) Z GĂRKI UDALO MI SIE OSIAGNAC 130 A NAWET LEKKO PONAD, BO ZLE LICZNIK WYSKALOWALI I NIE MOGE POWIEDZIEC DOKLADNIE ILE TO POTRAFI
ile za ta i jakies foty no i ktory rocznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jestem pewien ile moge za niÂą chciec, bo jak patrze na allegro i widze NSR 50 to mi sie smiac chce ze za 3500 ludzie chcÂą to sprzedaĂŚ, jeÂśli by to porĂłwnaĂŚ osiÂągami to wlasciwie to nie ma co porĂłwnywaĂŚ a pozatym NSR 50 jest strasznie brzydka. Moja NSa niestety nie ma owiewek na silnik, a przednia owiewka ma 2 pĂŞkniĂŞcia (przez dziury na drogach zaczela pekac) Moja honda jest z rocznika 97, aktualnie fotek nie mam, ale moze jutro chwyce za cyfrĂłwke i jej zrobie pare fotek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.