Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5002


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Pchelka kochany nasz mderatorku nie ÂłusĂłwaj mi tego temaciku z tad Bo kubusia i Anie prosic nie musze ino jeszcze Timac ... Dobra do tematu .Wiec tak zaczynamy litanie kto bral kredyt na motocykl (nie tylko) w jakim banku gdzie czychaja miny , jaki kredyt najlepiej wszystko co moze sie nasunac.Juz mowie z przeroznych zdazen za cholere nie bede w stanie za gotowke czegos kupic i rozwazam cos ok 8-10tys na 3-4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec powiem krotko kredyt nic dobrego!!! lepiej chleb z maslem a za gotowke koupic Przy kwocie 10 tys odsetki nie bede takie duze Przynajmniej Cie nie wykoncza. A po dokladnie informacje udaj sie do banku Co do min to trudno powiedziec jakie miny czychaja ogolnie tak jak juz mowilem kredyt nic dobrego ale jak mus to mus Oprocetnowanie z tego co pamietam to okolo 10% Ja co prawda kredytu nigdy nie bralem i mam to szczescie ze nie musz ebrac Ale wiem ze byl bym w stanie sie bardzo poswiecic zeby spelnic swoja motocyklowÂą milosc. Po pierwszej przejazczce przygniebiony kredytem zaczynasz oddychac gleboka i cieszyc sie jak dziecko. W koncu motocykl to sama radosc Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bronx. Pozostaje ci kredyt konsumpcyjny, bo celowego kredytu na zakup motocykla to chyba zaden bank nie oferuje.Oprocentowanie obecnie wacha sie w okolicach 10-12 % w skali rocznej. Przynajmniej tyle zaproponowano mi w BZWBK.Duze i porzadne banki maja w zasadzie podobne warunki kredytowania i sa one dosyc przyjazne klientom.MOJA PODPOWIEDZ! Zapytaj o kredyt w banku, w ktĂłrym masz rachunek. Czesto maja oni jakies promocje dla swoich stalych klientow i mozna sporo zyskac.Plus (albo i minus) jest taki, ze jak bierzesz kredyt konsumpcyjny to nie musisz placic AC - a w kredycie na jakis cel np samochod - musisz.Spoko, rata to bedzie kilka stowek Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj w millenium, sa tanie kredyty. Teraz maja karte kredytowa oprocentowana na 9 %.Wydaje mi sie ze w frankach szwajcarskich byloby najlepiej. Nizsze oprocentowanie a frank jest od kilku lat bardzo stabilny, sprawdz sobie -ale od kilkunastu m-cy jest to pare, groszyMam tez adres do biura ktore wybierze dla ciebie najlepsza oferte w Katowicach. Robia wszystko za FREE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie teraz ok 2h ogladalem debate w sejmie...powiem jedno juz tylko na nitce sie trzymam w tym kraju....na dzien dzisiejszy uwazam ze branie kredytu graniczy z koncem bytowania... juz nawed w UE zaczynaja miec ale...i jeden atut jak sie wujedzie to zamist brac kredytu fuszki sie pochyta na kilka weekendow p.spodeslij mi Cebula adres na PW , tak z ciekwosci zobacze co jest na dzis a jakie prognozy beda za 3-4 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam BraÂłem kredyt na motor w invest banku motor kosztowaÂł 25 tys kredytu bylo 10 tys na 3 lata i rata wyszla ok 350zÂł. ale to przy wpÂłacie wÂłasnej ponad 50 % podejrzewam Âże jak bez wpÂłaty wÂłasenej to moze byc droÂżej do tego musisz sobie doliczyc jeszcze obowiazkowe ubezpieczenie ac czyli ok 8% wartoÂści motocykla. NstĂŞpna sprawa Âże jak wpÂłacisz wiĂŞcej niÂż 30 % to jest tryb uproszczony nie musisz udokumentowywaĂŚ swoich dochodĂłw wystarczy tylko oswiadczenie o dochodach napisane wÂłasnorĂŞcznie:). Dla nie kredyt jest ok. Jak ktoÂś nie ma kasy to tylko w ten sposĂłb moÂże speÂłniĂŚ swoje marzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.