Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5020


bartosiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, w telewizorni siĂŞ kÂłucÂą , tu siĂŞ kÂłucÂą TRAGIEDIA

Witam jestem poczatkujacym motocyklista posiadam kawask zx12 ninja pierwsze pytanko gdzie znajduje sie predkosciomierz(slimak) w tym motorku gdyz nie dziala mi licznik jaki oleje (paramnetry) najlepiej zalac w przystepnej cenie gdyz nie posaidam instrukcji  ,czym sa oznaki bialego nalotu na kroku wlewu oleju z gory dziekuje za odp
Bartosiewicz z tym nalotem to najpierw wymien olej, (chociaÂż informacje to dosyĂŚ skromne podaÂłeÂś) byĂŚ moÂże Âże w oleju znajduje siĂŞ troche wody, nie koniecznie z ukÂładu chÂłodzenia.JeÂżeli po wymianie nadal bĂŞdzie Âśmietana na korku to trza bĂŞdzie wymieniĂŚ pewnie uszczelkĂŞ pod gÂłowicÂą.Bardzo Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam
SÂłuchajcie ludzie, nie znacie mnie, nikt mi w Âżyciu nic za darmo nie daÂł! AnitatuÂś ani mamusia, wszystko co mam wyrwaÂłem wÂłasnymi pazurami, robiÂłem w zyciu ró¿ne Âżeczy,zapierdalaÂłem u niemca na szrocie ze zÂłamanÂą nogÂą wspecjalnym bucie,skoĂączyÂłem w Kielcach zaoczne studia,  byÂłem na azylu jak zomo napierdalaÂłopaÂłami , uczyÂłem wszkole rosyjskiego 5 lat ,teraz jeÂżd¿ê taksĂłwkÂą. Ale NIGDY nikomu z drogi nie zszedÂłem,nie waÂżne ile razy dostaÂłemwpirdol, jak czÂłowiek potrzebowaÂłpomocy to pomogÂłem. Ale wierzcie mi, nie ma naÂświecie gorszej kurwy niz Polak! Szczegulnie na obczyÂźnie!!!! WidziaÂłem ró¿nych kubusiĂłw tu tacy teÂż sÂą! I wiecie co mnie najbardziej wkurwia ? ÂŻe nie mogĂŞ tych frajerĂłw WYPROSTOWAC! a naleÂży im siĂŞ jak skurwysyn!!! Zapominam Âże to komputer! Ale gura zgurÂą siĂŞ... A jak mam do kogoÂś"interes" to mam do was TIMAC iLEO! Po pytajcie o mnie chÂłopakĂłw z Maszewa, Gubina, CheÂłmna i ja nieodpuszczam w sÂłusznej sprawie! Tu taka jest!kropka.
TroszkĂŞ mnie tu groÂżbami pojechaÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruffi masz racje na bank w oleju jest woda. Mialem raz tak w samochodzie i okazalo sie ze z gaznika poprzez taki jeden przewod prowadzacy pod kape dostawala sie wilgos(para) i tez na korku byl bialy krem teraz mi sie przypomnialo Wiec bartosiewicz albo masz olej do dupy zmien i zobacz po czasie czy nadal bedzie takie cos jezeli tak to uszczelka i woda dostaje sie z ukladu chlodzenia. Polecam nie szczedzic na oleju Jezeli mozesz zainwestuj w cos dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej weÂź siĂŞ zastanĂłw kiedy ja cie "gnoiÂłem" -i najlepiej daj do tego odnoÂśnik,bo jakoÂś nie pamiĂŞtam.......a ja siĂŞ nie czepiam ino staram siĂŞ Âżeby ludzie byli konsekwentni -> dajcie mi mondrale cytat gdzie obraziÂłem kogoÂś w tym temacie???proszĂŞ ciĂŞ starszy kolego nie kompromituj siĂŞ i nie wyjeÂźdzaj z takimi tekstami bo ja nigdy nikogo nie obraziÂłem nikogo bez powodu,a jak masz jakieÂś fanaberie to moÂże pomogĂŞ ci je rozwiÂązaĂŚ po twojemua motorka ja takÂże nie mam ani od mamusi ani od tatusi czy dziadkĂłw i wiedz Âże nie tylko ty musiaÂłeÂś na to zapracowaĂŚ.odpisz mi na privata albo przyjedz to porozmawiamy.a jeszcze jedno mi wytÂłucz co ty wogĂłle piszesz o jakiejÂś rosji bo ja nie mam pojĂŞcia o co ci chodzi? czy ty siĂŞ czegoÂś wstydzisz? ja nawet nie mam pojĂŞcia skÂąd jesteÂś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.