Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4156


kmmisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Czy ktoÂś czasem nie ustawiaÂł rozrzÂądu w w Suzuki dr 125 bÂądz wie jak to zrobiĂŚ??Bo przy remoncie zaznaczyÂłem cechy na gĂłrnym waÂłku ale nie przypuszczaÂłem Âże ÂłaĂącuch spadnie mi z korbowodu, no ale niestety tak sie staÂło.Motor poskÂładany ale nie pali i myÂśle Âże to wina wÂłaÂśnie tego nieszczĂŞsnego rozrzÂądu a nie jak wczeÂśniej przypuszczaÂłem- instalacji.Tak wiĂŞc prosze o pomoc i z gĂłry THX Ps: MoÂże przynajmniej wiecie jak ustawiĂŚ rozrzÂąd w 4-ro sĂłwie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm , robilem to duuzo razy w dr600 wygl¹da³o tak:1 t³ok do góry GMP2 wa³ek rozrz¹du ma 2 naciêcia - ustawiam go poziomo - równolegle z krawêdzi¹ g³owicy3 ko³o zêbate zak³adam na wa³ek tak, zeby cecha na kole zêbatym by³a na godz 13. gotowe. Polecam sie upewniÌ 100 razy czy jest dobrze - koszty ew pomy³ki s¹ doœÌ wysokieps pliz , popraw temat bo roz¿¹d k³uje w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dziĂŞki ale coÂś niegra:1-Oki naciĂŞcia sÂą ale czy kowadeÂłka majÂą byĂŚ u gĂłry czy na dole?2-Niemam cechy na kole zĂŞbatym, jast tylko ta ktĂłrÂą ja zrobiÂłem, ktĂłra mi teraz nic nie pomaÂże i coÂś grubo pomazane farbÂąWiEc co mi radzisz?(tylko nie mĂłw Âże mam se daĂŚ spokĂłj ) A co by sie staÂło gdybym Âżle to sicko poustawiaÂł?? Ale wiesz co skoro mieszkasz w mysÂłowicach to moÂże byÂś wpadÂł i mi z tym pomĂłgÂł przy jakichÂś 10 piwkach? CHMM...Ps: Matura z polskiego co pamiĂŞtam to mi kiepska poszÂła POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich. No i teraz ja tez sie borykam z problemem ustawienia rozrzadu...Mam GSX 400, 2 cylindry, 4 zawory na cylinder, 2 wali. I teraz problem taki ze nie wiem ktore cachy jak trzeba ustawic, przeczytalem juz ze tlok ma byc w GMP. ile ogniw lancuszka ma byc pomiedzy jednym a drugim walkiem (bo czytalem kiedys ze to tez jest dosc wazne), no i wogole, jak od poacztku sie zabrac za ustawienie rozrzadu, bo z tego co wiem to takiego opisu nie bylo na forum a mysle ze sie przyda, nie tylko mi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmmisiek k...wa nie Wlal mi tego samego na PW cona forum, to juÂż drugi dzieĂą ta "polka"! Ja czytam Twoje posty na forum, po cholerĂŞ pchasz to samo na priv??????????????????andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kmmisiek! powiem tak: jaksiepomylisz chociÂż o 1 zÂąb, a moto nie daj panie zaskoczy w jakis sposĂłb, to bĂŞdzie to "pocaÂłunek smierci tÂłoka z zaworami", zresztÂą zaÂłatwisz go samym rozrusznikiem.I bedzie to jego ostatni kaszel w Âżyciu!ZaÂś co do piwa, to dla Ciebie, za darmo!!!Tylko weÂź to co masz pozbieraj w worek i do mnie przywieÂź! Co do trunkĂłw to bimberek Ci pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANDRZEJ-A5 Na pocz¹tek powiem tak -czytaj posty od pocz¹tku- a najlepiej daty!!A paŸdzioch sie tylko do³¹czy³ do mojego "STAREGO" tematuJa roz¿¹d ju¿ posk³ada³em i to dawno a jeœli chodzi o twoje(paŸdzioch ) problemy z roz¿¹dem to ja ci niepomoge-ja mam tylko jeden wa³ek roz¿¹du w moim moto.Ale ¿ycze ci ¿eby ci sie uda³o posk³adaÌ moto tak jak miPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno-NIEPISZE DO CIEBIE NA PW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANDRZEJU-A5Ps: DLA CAÂŁEJ RESZTY-coÂś mi ten andrzej-A5 -coÂś tu Âśmierdzi moge sie myliĂŚ ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.