Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5046


darusza

Rekomendowane odpowiedzi

czy b12 nadaje sie do jazdy na gumie ???? mo¿e to lekko retoryczne pytanie by³o ale i tak odpowiem, poczytaj sobie dane o momencie i sam sobie odpowiesz na to pytanie a poza tym to czym sie nie da na kole jeŸdziÌ ?? wprawna rêka postawi wszystko (niekoniecznie na ko³o ) a b12 to œwietny sprzêt do jazdy i do szalenia, gdyby tylko tyle nie pali³ No d S ró¿ni sie tylko owiewk¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 8 tysiakĂłw to moÂże wyrwiesz jakiegoÂś bandziora 400 na Twoim miejscu za ta kasĂŞ nie kupowaÂłbym banditaco do 1200 - Âświetny sprzĂŞt - a eSka nadaje siĂŞ praktycznie do wszystkiego tzn. w mieÂście czuje siĂŞ jak ryba w wodzie a na trasie teÂż jest komfortowo bo od ktĂłregoÂś rocznika , zdaje siĂŞ Âże od 2001 owiewka zostaÂła zmodyfikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to nie dla mnie:) ja jezdze na gsie narazie w tym sezonie chyba ze wala zrobie ale narazie ciii...Znajomy chce bandziora kupic wiec zapytalem w jego imieniu!Ale za te 8tys jego moze mu gsa sprzedam cio? to by byl niezly interes dolozyl 10 i mial to o czym marze gixera pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Bandit 1200 niestety trzyma cenĂŞ i za 8 tysiakĂłw, to faktycznie nawet ciĂŞzko o jakies zwÂłoki 600-tki No i 1200 S, to mĂłj kolejny cel MoÂże juÂż we wrzeÂśniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie,Âże za 8tys. to moÂżna kupiĂŚ zwÂłoki. Tak siĂŞ skÂłada,Âże sprzedajĂŞ Bandita z '99r na allegro i dostaje od goÂścia takiego maila: "ile ty chcesz za tego bandziora???????????????????????????????????????jak pozniÂżej 8500 to mie to interesuje jak wyÂżej to sie wal na ryj". Pozdro dla normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie,Âże za 8tys. to moÂżna kupiĂŚ zwÂłoki. Tak siĂŞ skÂłada,Âże sprzedajĂŞ Bandita z '99r na allegro i dostaje od goÂścia takiego maila: "ile ty chcesz za tego bandziora???????????????????????????????????????jak pozniÂżej 8500 to mie to interesuje jak wyÂżej to sie wal na ryj".   Pozdro dla normalnych.
Maniakk81 hah!niezly gosc heh rozbawilo mnie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja A tak pozatym to wszystkim,ktorzy tu powiedzieli ze moj kumpel nie dostanie bandita za 8tysi mam zimny prysznic!hxxp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M148705To tylko pierwszy z brzegu bandit za 7500 i prosba jesli ktos nie jest zorientowany to zeby nie pisac bo to sie mija z celem i informacjami ktorymi probojemy sie dowiedziec z forum! Znalazlem na allegro prawie 10 ofert banditow do 8tys i niektore wygladaja niezle ale to sie okazuje oczywiscie jak sie ogladanie na zywo bo polacy lubia klamac co do sprzedarzy motocyklow! myle sie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.